tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Modlin WMMP 2010 - zawody odwołane? NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Modlin WMMP 2010 - zawody odwołane?

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.04.29, 12:07 31 Drukuj

Pierwsza runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, która została zaplanowana na nadchodzący weekend na lotnisku Modlin, najprawdopodobniej nie odbędzie się! Ta sensacyjna wiadomość dotarła do nas przed kilkoma minutami wprost z płyty lotniska.

Zawodnicy przybyli na miejsce wyścigu, uznali tor za zbyt niebezpieczny. Za godzinę odbędzie się spotkanie, na którym zapadnie decyzja, na temat dalszych losów rundy WMMP w Porcie Lotniczym Modlin.

Bardzo prawdopodobne, iż pierwsza runda wyścigów odbędzie się za tydzień na torze Poznań. Więcej szczegółów znajdziecie już niebawem na Ścigacz.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze 19
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:jack 30/04/2010 07:05

Mistrzowie jednego toru...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę