tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Modlin 2010 - bilety na pierwszą rundę WMMP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Modlin 2010 - bilety na pierwszą rundę WMMP

Autor: Informacja prasowa 2010.04.14, 13:21 6 Drukuj

Chcesz zasiąść na trybunach w trakcie inauguracyjnej rundy Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, która to odbędzie się w dniach 29. kwietnia - 2. maja na terenie Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa Modlin? Ruszyła już sprzedaż biletów, a można je zakupić na stronie Eventim.pl. Runda w Modlinie odbędzie się po raz pierwszy od 11 lat. Zapraszamy do lektury jedynej opublikowanej w internecie relacji zawodników ścigających się tam w 1999 roku oraz do wywiadu z Grzegorzem Jędrzejewskim, który opowiedział nam, jak wyglądała organizacja najbliższych wyścigów.

Bilety dostępne są w następujących cenach:

- normalny jednodniowy - 40 pln
- normalny trzydniowy (piątek, sobota, niedziela) - 60 pln
- kobiety oraz młodzież do lat 14 - 50% zniżki
- dzieci do lat 7 - wejście gratis

Wydarzenie to będzie miało charakter pikniku-majówki i oprócz wyścigów będzie znakomitym miejscem do wypoczynku i relaksu. W piątek i sobotę przewidziane są koncerty gwiazd muzyki polskiej. Na całe cztery dni przygotowana została specjalna ofertę cateringową oraz miejsce zabaw dla dzieci, a producenci motocykli zadbali o specjalną strefę wystawienniczą. Szczegółowe informacje na temat pierwszej rundy WMMP znaleźć można na stronie www.modlin2010.pl 

Xavier Retat 1999
Teodor Myszkowski 1999
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo2
yam paw
logo rutmar
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę