tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa wiata SuperEnduro: Mistrz jest tylko jeden - oficjalna relacja video
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa wiata SuperEnduro: Mistrz jest tylko jeden - oficjalna relacja video

Autor: Informacja prasowa 2016.12.20, 12:43 Drukuj

10 grudnia w TAURON Arenie Kraków po raz pierwszy w historii odbyła się inauguracyjna runda Mistrzostw Świata SuperEnduro. Wydarzenie to było wyjątkowe nie tylko z tego powodu. Nasz najbardziej utytułowany reprezentant i równocześnie najbardziej utytułowany zawodnik tej dyscypliny na świecie - Tadeusz Błażusiak właśnie przed krakowską publicznością zakończył swoją profesjonalną karierę. O takim pożegnaniu, jakie zobaczyliśmy w wykonaniu Błażusiaka marzy każdy sportowiec, ale zakończyć karierę w takim stylu mogą tylko nieliczni. Zapraszamy do obejrzenia oficjalnej relacji video z tego wyjątkowego wydarzenia.

Przypomnijmy tylko, że w TAURON Arenie Kraków w Pucharze Europy triumfował Mike Hartmann, w klasie Junior Benjamin Herrera, natomiast w klasie Prestige po emocjonujących trzech wyścigach na najwyższym stopniu podium stanął Tadeusz Błażusiak. Kiedy tylko Tadek przekroczył linię mety arena wypełniona ponad 13 tysiącami widzów eksplodowała z radości. Kibice nie zawiedli i pozostali na swoich miejscach także podczas ceremonii pożegnania naszego mistrza. W ten wspaniały sposób podziękowali Taddy’emu za wszystkie jego zwycięstwa i niesamowite emocje dostarczane przez niemal 20 lat, a także za ten ostatni, niezapomniany występ.

NAS Analytics TAG

Pierwsza odsłona Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie przeszła do historii. Nigdy wcześniej żadna z rund tej serii nie odnotowała tak licznej publiczności. Niesamowity, żywiołowy doping i entuzjazm widzów sprawiły, że zawodnicy zabrali ze sobą z Polski miłe wspomnienia, a Tadeusz Błażusiak nie mógł sobie wymarzyć lepszego zakończenia kariery.

Strona wydarzenia

Więcej na: www.sportainment.pl oraz Facebooku

Oficjalna strona Mistrzostw Świata SuperEnduro: http://www.enduro-abc.com/ oraz oficjalna strona polskiej rundy Mistrzostw Świata: http://www.super-enduro.com.pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr