tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielki Mannequin Challenge na Mistrzostwach ¦wiata SuperEnduro Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Wielki Mannequin Challenge na Mistrzostwach ¦wiata SuperEnduro

Autor: Alonzo 2016.12.13, 15:07 Drukuj

Ogromny Mannequin Challenge podczas SuperEnduro.

W rolach głównych: Colton Haaker, Rafał Sonik, Łukasz Kurowski, hostessy, zawodnicy i najwierniejsi kibicie Tadeusza Błażusiaka. Zobaczcie jak wyglądał Mannequin Challenge przygotowany przez Sportainment podczas inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie:

Więcej o Mistrzostwach Świata SuperEnduro znajdziecie TUTAJ.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę