tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski SuperEnduro - finał w Buczku już w 25/26 czerwca! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mistrzostwa Polski SuperEnduro - finał w Buczku już w 25/26 czerwca!

Autor: Informacja prasowa 2016.06.09, 10:19 Drukuj

25. czerwca, w sobotę, odbędzie się VI runda Mistrzostw Polski SuperEnduro. Dzień później, w niedzielę, finałowa runda, na której poznamy Mistrza Polski.

Jak już oficjalnie wiadomo w tym roku nie będzie eliminacji Mistrzostw Świata w SuperEnduro w Łodzi, ale w zamian 15.10.2016 odbędzie się impreza  SuperCross, która będzie pierwszymi tego typu zawodami w Polsce. Jednak do tych zawodów mamy jeszcze trochę czasu, więc Łódzki Klub Motorowy chciałby zainteresować imprezą, która wyłoni reprezentację polskich zawodników na Mistrzostwa Świata w tym roku.

Mowa Mistrzostwach Polski w SuperEnduro, których finał będzie organizowany przez nasz klub. Dwudniowe zawody odbędą się w Buczku k/Łasku podczas Święta Truskawki w dniach 25-26.06.2016. Liczymy na sporą frekwencję zawodników, gdyż punktacja za ostanie zawody w sezonie jest wyższa o 50%. Ze względu na fakt, iż są to zawody dwudniowe to ta punktacja jest obowiązująca na obu rundach, co spowoduje, że zawodnik który nie mógł startować w innych zawodach bez problemu może odrobić powstałą stratę punktową.

25. czerwca, w sobotę, odbędzie się VI runda Mistrzostw Polski SuperEnduro. Dzień później, w niedzielę, finałowa runda, na której poznamy Mistrza Polski. Łódzki Klub w tym sezonie jest reprezentowany przez Pawła Szymkowskiego - Mistrza Europy w Enduro w sezonie 2014 i zdobywcę drugiego miejsca Mistrzostw Świata SuperEnduro Grand Prix Poland w roku 2013. Paweł ma zamiar wystartować w tym roku w Mistrzostwa Świata, więc impreza w Buczku jest dla niego dobrym przygotowaniem.

Jak co roku spodziewamy się dużej widowni gdyż Święto Truskawki trochę ich ściąga (w ubiegłym roku było ok 35.000 ). W załączeniu przesyłam plakat Święta Truskawki w harmonogramie którego ujęte są też nasze zawody. Myślę ,że to wydarzenie spotka się z dużym zainteresowaniem kibiców jak i zawodników z całej Polski.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę