tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mistrzostwa Polski SuperEnduro - finał w Buczku już w 25/26 czerwca!

Mistrzostwa Polski SuperEnduro - finał w Buczku już w 25/26 czerwca!

Autor: Informacja prasowa 2016.06.09, 10:19 Drukuj

25. czerwca, w sobotę, odbędzie się VI runda Mistrzostw Polski SuperEnduro. Dzień później, w niedzielę, finałowa runda, na której poznamy Mistrza Polski.

Jak już oficjalnie wiadomo w tym roku nie będzie eliminacji Mistrzostw Świata w SuperEnduro w Łodzi, ale w zamian 15.10.2016 odbędzie się impreza  SuperCross, która będzie pierwszymi tego typu zawodami w Polsce. Jednak do tych zawodów mamy jeszcze trochę czasu, więc Łódzki Klub Motorowy chciałby zainteresować imprezą, która wyłoni reprezentację polskich zawodników na Mistrzostwa Świata w tym roku.

Mowa Mistrzostwach Polski w SuperEnduro, których finał będzie organizowany przez nasz klub. Dwudniowe zawody odbędą się w Buczku k/Łasku podczas Święta Truskawki w dniach 25-26.06.2016. Liczymy na sporą frekwencję zawodników, gdyż punktacja za ostanie zawody w sezonie jest wyższa o 50%. Ze względu na fakt, iż są to zawody dwudniowe to ta punktacja jest obowiązująca na obu rundach, co spowoduje, że zawodnik który nie mógł startować w innych zawodach bez problemu może odrobić powstałą stratę punktową.

25. czerwca, w sobotę, odbędzie się VI runda Mistrzostw Polski SuperEnduro. Dzień później, w niedzielę, finałowa runda, na której poznamy Mistrza Polski. Łódzki Klub w tym sezonie jest reprezentowany przez Pawła Szymkowskiego - Mistrza Europy w Enduro w sezonie 2014 i zdobywcę drugiego miejsca Mistrzostw Świata SuperEnduro Grand Prix Poland w roku 2013. Paweł ma zamiar wystartować w tym roku w Mistrzostwa Świata, więc impreza w Buczku jest dla niego dobrym przygotowaniem.

Jak co roku spodziewamy się dużej widowni gdyż Święto Truskawki trochę ich ściąga (w ubiegłym roku było ok 35.000 ). W załączeniu przesyłam plakat Święta Truskawki w harmonogramie którego ujęte są też nasze zawody. Myślę ,że to wydarzenie spotka się z dużym zainteresowaniem kibiców jak i zawodników z całej Polski.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę