tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mission One - wersja drogowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mission One - wersja drogowa

Autor: Ania Jędrasiak 2009.06.08, 10:14 1 Drukuj

Niestety fani futurystycznego wygl±du Mission One będ± zawiedzeni

Oficjalnie zaprezentowano wersję drogow± elektrycznego superbika Mission One. Motocykl wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku. Ekologiczna maszyna będzie kosztowała około 68,995 $. Niestety fani futurystycznego wygl±du Mission One będ± zawiedzeni. Drogowa wersja została wyposażona w zwykł± owiewkę. Zmianie uległ także kształt baku oraz tylnej czę¶ci motocykla.

Konstruktorzy z Mission Motors twierdz± jednak, że osi±gi pozostan± bez zmian. Motocykl powinien rozpędzać się do około 240 km/h. Na w pełni naładowanych bateriach zasięg to około 240 kilometrów.


Reklama


NAS Analytics TAG

Reklama


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę