tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mick Doohan w wyścigach Tourist Trophy NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mick Doohan w wyścigach Tourist Trophy

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.03.28, 11:41 Drukuj

Mick Doohan potwierdził swoje uczestnictwo w legendarnych wyścigach drogowych na Wyspie Man. W edycji 2009 na trasie pojawili się Valentino Rossi z Giacamo Agostinim, w ostatnim roku byli to Jorge Lorenzo oraz Angel Nieto, a teraz honorową rundę po Mountain Course odbędzie Mick Doohan w towarzystwie 8-krotnego zwycięzcy TT, Iana Hutchinsona. Australijczyk, pięciokrotny Mistrz Świata Motocyklowych Grand Prix klasy 500 ccm pojedzie na Hondzie Fireblade z 2010 roku.

Mick Doohan:
„Miałem możliwość odwiedzić Wyspę Man i oglądać wyścigi raz czy dwa. Tourist Trophy są znane na całym świecie, więc chcę doświadczyć ich z pierwszej ręki i zrozumieć, czym jest to, co przyciąga tylu fanów. Mam wielki szacunek, dla wszystkich, którzy ścigali się na tych niebezpiecznych drogach przez wszystkie lata. Widziałem kilka klipów na Youtube, to czyste szaleństwo! Jestem jednak pewien, że jeżeli wygodnie usiądę w ogrodzie z piwem lub filiżanką angielskiej herbaty, będę wyglądał bardziej niecodziennie, niż oni!”

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę