tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mechanicy jako postaci z renesansowych obrazów [GALERIA] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mechanicy jako postaci z renesansowych obrazów [GALERIA]

Autor: Janusz Bębenek 2019.08.19, 17:00 Drukuj

Przyzwyczailiśmy się traktować bohaterów klasycznych dzieł sztuki jak postaci z baśni. Tymczasem najczęściej byli to ludzie tacy jak my, przy swoich codziennych zajęciach. Fotograf Fred Fabris lubi odtwarzać klimat renesansowych obrazów, umieszczając na swoich odpowiednio skomponowanych zdjęciach postacie zupełnie nam współczesne.

Zobaczcie, jak znakomicie prezentuje się w tej konwencji grupa mechaników samochodowych. Piękno otacza nas z każdej strony - trzeba je tylko dostrzec. Więcej prac tego artysty znajdziecie na tej stronie.

~~~~~------~~~~~

Stworzenie Adama

Martwe natury 3

fabrisphoto6

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę