tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Max Wrist rozbija Yamah R6 podczas grskiego pocigu za Subaru
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Max Wrist rozbija Yamah R6 podczas grskiego pocigu za Subaru

Autor: Alonzo 2020.11.27, 09:52 2 Drukuj

Max Wrist zasłynął brawurową jazdą po górskich serpentynach. Oczywiście igra ze śmiercią, regularnie ulegając wypadkom. Oto kolejny jego wypadek, tym razem na motocyklu Yamaha R6 podczas pościgu za sportowym Subaru.

NAS Analytics TAG

Oglądając filmy Maxa Wrista przypominają się sceny z Tourist Trophy na Wyspie Man. Max jeździ bardzo niebezpiecznie. Na szczęście jak dotąd los mu sprzyjał i pomimo wielu upadków motocyklista nie odniósł nigdy groźnych obrażeń. Polecamy jednak nie naśladować Wrista. On naraża swoje życie dla popularności w internecie. Jest za to regularnie karany mandatami i ma ciągłe problemy z prawem. Dodatkowo tylko duże szczęście sprawiło, że może on nadal popisywać się swoją brawurą w internecie. Nie warto. Jeżeli chcecie jeździć jak Max, jedźcie na tor. Nie wywołacie takiej sensacji, ale będziecie mogli cieszyć się frajdą ze sportowej jazdy motocyklem, nie ryzykując życia swojego oraz postronnych uczestników ruchu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor:onq 28/11/2020 22:33

To po co go promujecie?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr