tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mateusz Oślak wśród kandydatów do Red Bull MotoGP Rookies Cup!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mateusz Oślak wśród kandydatów do Red Bull MotoGP Rookies Cup!

Autor: Raff 2018.09.18, 13:52 Drukuj

Mateusz Oślak ma szansę zostać pierwszym Polakiem, startującym w Red Bull MotoGP Rookies Cup. Choć dla młodego zawodnika zaproszenie od Red Bulla było małym szokiem, zapewnia, że będzie godnie reprezentować nasz kraj.

Mateusz Oślak został zaproszony przez Red Bulla na testy, które odbędą się w październiku w Hiszpanii. Jak zdradził nam Mateusz, rywalizacja nie będzie prosta, bo wielu zawodników, w ciągu najbliższych dwóch tygodni będzie miała okazję trenować między wyścigami, co dla naszego rodaka może nie być możliwe.

Mateusz zaczął swoją przygodę z wyścigami w wieku 4 lat, kiedy to po raz pierwszy usiadł za kierownicą gokarta. Choć na motocykle przesiadł się dopiero w tym roku, zaczął od razu z wysokiego poziomu – wziął udział w wyścigach motocyklowych Gamma Yamaha R125 Cup w Holandii.

– W czwartek, w zeszłym tygodniu, dostałem odpowiedź zwrotną ze strony Red Bull MotoGP Rookies Cup. Niesamowita radość, ale także odpowiedzialność za to, aby dobrze wypaść początkiem października – opisuje swoje wrażenia Mateusz.

Eliminacje do przyszłorocznego cyklu Red Bull Rookies Cup rozpoczną się 1 października na torze w Guadix w Hiszpanii. Potrwają do 4 października. Trzymamy kciuki za Mateusza!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę