tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marcin Łukaszczyk walczy o występ podczas Red Bull X-fighters w Madrycie

Marcin Łukaszczyk walczy o występ podczas Red Bull X-fighters w Madrycie

Autor: Informacja prasowa 2017.05.25, 13:12 Drukuj

Marcin Łukaszczyk to obecnie najlepszy zawodnik freestyle motocross w Polsce i członek teamu Freestyle Family. Uczestnik mistrzostw Świata Diverse Night of The Jumps, oraz dziesiątek pokazów i dem zarówno w Polsce jak i za granicą. Jednak początki kariery nie były tak różowe. Zawodnik za swoje marzenia i progres zapłacił wieloma ciężkimi kontuzjami i wyrzeczeniami. Jego pierwsze skoki a raczej wypadki z drewnianej rampy na starej CZ sprawiły mu popularność wśród innych zawodników niemal na całym świecie. Dziś gdy wykonuje tak trudne triki jak cordowa czy super indy flip zyskał szacunek całego freestyleowego świata. Oglądając jego pierwsze próby można było się pokusić o stwierdzenie, że szybko skończy karierę. Jednak miłość do sportu i niebywały upór pozwoliły Marcinowi spełnić marzenia którego ukoronowaniem na pewno było zdobycie trofeum w konkursie best whip podczas rundy Mistrzostw Świata. Teraz zawodnik pragnie spełnić swoje kolejne marzenie a mianowicie start w Red Bull X-fighters w Madrycie.

Jeśli szanujesz osiągnięci Marcina i podoba Ci się to co robi możesz mu pomóc. Wystarczy wejść w poniższy link i zagłosować. Dla ciebie to kilka minut, dla zawodnika być może szansa na spełnienie kolejnego marzenia.

Pomóżmy "Szukiemu" osiągnąć kolejny cel w sportowej karierze.

http://novilleros.redbullxfighters.com/en/novillero_profile/38

Z góry dziękujemy za wsparcie i oddanie głosu.

Freestyle Family Team

Sponsorzy zawodnika: Freestyle Family, Diverse, Motul, Inter Motors, Dunlop, Freeway OMT, Merkurion

 

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę