tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez chciaby wzi udzia w Dakarze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marc Marquez chciaby wzi udzia w Dakarze

Autor: Janusz Bbenek 2019.01.13, 11:12 Drukuj

MM93 póki co zdecydowanie ma co robić. Siedem tytułów mistrza świata w wyścigach motocyklowych za nim, a przed nim walka przynajmniej o pobicie wyniku Valentino Rossiego, czyli o kolejne trzy tytuły. Co dalej? Marquezowi marzą się piaski pustyni.

Na peruwiańskich pustkowiach trwa właśnie tegoroczny Rajd Dakar, któremu bacznie przygląda się również Marc Marquez. Hiszpan jest od dawna zafascynowany tą imprezą. Na swoim blogu na stronie Repsola napisał o niej m.in:

NAS Analytics TAG

To bardzo ciężki test i jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności i wytrzymałości zawodników. Jak profesjonalny kierowca miałem okazję spotkać kilku mistrzów, m.in. Naniego Romę i Marca Comę. Już samo ukończenie Dakaru jest bardzo ciężkie, a bycie jego zwycięzcą oznacza, że jesteś niesamowitym kierowcą, zdolnym do ogromnego poświęcenia i wysiłku.

Marc jest pewien, że w najbliższych latach wciąż będzie skupiony na startach w MotoGP, ale nie ukrywa, że pewnego dnia chciałby również wziąć udział w Dakarze:

To bardzo ciężki rajd, do którego musisz być znakomicie przygotowany. Wzięcie w nim udziału to nie jest niedzielny wyścig, musisz być gotowy fizycznie, z umiejętnością nawigacji i radzenia sobie z problemami technicznymi. Musisz to wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować.

Jeśli wziąłbym udział w Dakarze, prawdopodobnie zrobiłbym to na motocyklu, to od zawsze moja wielka pasja. Jeśli miałbym wystartować autem, najchętniej pojechałbym z moim bratem Alexem jako partnerem. To byłaby świetna zabawa. W sumie mógłbym być nawet pilotem, mam dobre wyczucie kierunku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr