tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Mahindra chtna na zakup Nortona lub BSA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Mahindra chtna na zakup Nortona lub BSA

Autor: Lovtza 2016.06.14, 10:25 3 Drukuj

Jeśli zastanawiacie się, jaki jest sens wskrzeszania starych, znanych marek, to przypadek Mahindry jest tego świetną ilustracją. Indyjski gigant znany głównie z produkcji samochodów i sprzętu rolniczego poszukuje wsparcia przy swoich próbach podboju rynku motocyklowego.

Mahindra intensywnie udziela się w Moto3, gdzie wystawia swój zespół na motocyklu Mahindra. To jednak za mało, aby przekonać do siebie zwykłych użytkowników jednośladów. Niedawno Hindusi nabyli większościowy pakiet akcji Peugeot Motorcycles, co pozwoli im nie tylko uzyskać dostęp do technologii opracowanych przez francuską firmę, ale także pozwoli pozyskać dostęp do sieci dealerskiej, gdzie sprzedawane są Peugeoty.

NAS Analytics TAG

Kolejnym krokiem ma być nabycie znanej motocyklowej marki. Informacje dobiegające z Indii konkretnie mówią o brytyjskich markach Norton i BSA, które w Azji są znane i cenione, nawet jeśli od lat nie prowadzą produkcji.

Zaplecze finansowe Mahindry, know-how Peugeota oraz rozpoznawalność marek takich jak Norton to sensowny pomysł jak wyjść z produktami wysokiej jakości do szerokiego grona klientów. Co więcej rozpoznawalność marki takiej jak Norton lub BSA pozwoliłaby z miejsca konkurować z innym lokalnym potentatem - Royal Enfieldem. Kwestią czasu pozostaje ekspansja indyjskich marek na terenie Europy i Ameryki Północnej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr