tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MZ ETZ 251, czy Jawa 350 TS?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MZ ETZ 251, czy Jawa 350 TS?

Autor: Barry 2017.08.16, 12:24 4 Drukuj

Zebrało się nam na wspomnienia. Dźwięk, którego nie da się zapomnieć, absolutnie ponadczasowy wygląd i ten charakterystyczny zapach spalin benzyny wymieszanej z olejem… Do tego nieskończone dyskusje, co jest lepsze - Jawa 350 TS, czy MZ ETZ 251?

Dla wielu spośród dzisiejszych motocyklistów, słynna MZ ETZ 251 i Jawa 350 TS, to motocykle lat młodości. Obydwa sprzęty zjeżdżały z taśm produkcyjnych na przełomie lat 80. i 90. W połowie lat 90. królowały na drogach polskich miast i wsi. Każdy, kto pamięta tamte czasy, powinien również pamiętać o wiecznej rywalizacji pomiędzy właścicielami nowocześniejszej, jednocylindrowej MZ ETZ 251 i dwucylindrowej Jawy 350 TS… Sporom o to, co jest lepsze, szybsze, wygodniejsze i fajniejsze nie było końca.

NAS Analytics TAG

Jedno jest pewne - o obydwu motocyklach wciąż doskonale pamiętacie i wspominacie je ze szczególnie dużym sentymentem. Kiedy zachwycaliśmy się niedawno dźwiękiem dwusuwowej Yamahy YZ 400, natychmiast znalazło się przynajmniej kilka osób piszących komentarze, że i tak nic nie dorówna dźwiękowi MZ-ty i Jawy… Skoro tak, wspominamy i słuchamy:

MZ ETZ 251

Jawa 350 TS

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr