tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP: Iker Larranaga powanie kontuzjowany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP: Iker Larranaga powanie kontuzjowany

Autor: Dominika Jochymska 2020.07.30, 13:04 Drukuj

Zawodnik MXGP, Iker Larranaga ujawnił, że kilka tygodni temu został ciężko kontuzjowany podczas jazdy enduro. Ze względu na złamany kręgosłup wymagał pilnej operacji, a następnie kolejnej operacji w celu naprawy złamanych kręgów.

Hiszpan jest bardzo szybkim zawodnikiem, który w tym sezonie przeszedł z klasy MX2 do MXGP, niestety kontuzje wciąż go prześladują. W rzeczywistości właśnie doszedł do siebie po złamaniu siódmego kręgu piersiowego (Th7), wstrząśnieniu mózgu, złamanych żebrach i obojczyku, których doznał podczas rundy inauguracyjnej Mistrzostw Świata w Matterley Basin, kiedy zderzył się w powietrzu z innym zawodnikiem.

NAS Analytics TAG

Iker napisał w swoich mediach społecznościowych: - Chciałbym wam powiedzieć, że w przyszłym tygodniu znów będę się ścigał w Mistrzostwach Świata, ale rzeczywistość jest inna. Po kilku tygodniach jestem w stanie przekazać wam złe wieści, o tym co sie wydarzyło. Po wyzdrowieniu z poprzedniej kontuzji wróciłem do jazdy motocyklem i po kilku dniach doznałem poważnego upadku, przejeżdżając przeszkodę enduro. Złamałem obrotowy kręg szyjny C2. Bardzo poważny uraz, którego zakresu nawet nie mogłem sobie wyobrazić.

Musiałem przejść pilną operację, a tydzień później ponownie przeszedłem operację, aby naprawić kręg. Trudno było przejść przez cały proces, ale wszystko poszło dobrze i mogę powiedzieć, że wracam do zdrowia. Chcę podziękować dr. Alvarezowi Irustecie za to, że mogę być tutaj z wami wszystkimi. To jest moja siła, by iść naprzód w tych trudnych czasach. Uściski.

Zyczymy Ikerowi szybkiego powrotu do zdrowia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr