tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MV Agusta pokae nowe motocykle na targach EICMA 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MV Agusta pokae nowe motocykle na targach EICMA 2021

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.07.21, 09:26 Drukuj

MV Agusta to kolejny producent, który potwierdził swoją obecność na tegorocznych targach w Mediolanie. Co może zaprezentować marka, która obecnie jest pod władaniem Timura Sardarova?

Tegoroczne targi EICMA odbędą się w dniach od 25 do 28 listopada, a swój udział w imprezie potwierdziły już takie marki jak Honda, Yamaha, Benelli czy Royal Enfield. Na liście brakuje Ducati oraz BMW, ale wiadomo już, że Niemcy postanowili wycofać się z udziału w dużych imprezach branżowych. MV Agusta świętuje 75. urodziny, więc świat liczy, że pojawią się jakieś przełomowe nowości.

NAS Analytics TAG

W ostatnich wywiadach Timur Sardarov wspominał o tym, że do 2024 roku pojawi się 12 nowych motocykli, a wśród nich mają być dwie nowe platformy, a także motocykle elektryczne. Dużo mówi się również o możliwym powrocie marki Cagiva i jej elektrycznej przyszłości. Czekamy również na pierwsze zapowiedzi modelu Elefant. Sardarov jest oszczędny w słowach, jeśli chodzi o to, co zostanie zaprezentowane podczas targów, ale obiecuje, że publiczność nie będzie zawiedziona.

Jak dotąd, poza odświeżoną gamą już istniejących modeli i przystosowaniem ich do spełniania wymogów normy emisji spalin Euro 5 włoski producent nie pokazał jeszcze niczego przełomowego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr