tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MP i PP w Superenduro - finałowa niedziela w Tymbarku Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MP i PP w Superenduro - finałowa niedziela w Tymbarku

Autor: Dawid Stolicki 2014.08.22, 14:38 Drukuj

Już w najbliższą niedzielę, 24 sierpnia w Tymbarku odbędzie się V, finałowa runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Superenduro. Jednym z najciekawszych pojedynków będą zmagania w klasie Open Mistrzostw Polski, gdzie do tytułu mistrza pretenduje aż 3 zawodników - liderzy: Paweł Kaim i Karol Paśko oraz Paweł Szymkowski, tracący do czołwej dwójki zaledwie 6 punktów. W klasie Junior o zwycięstwo w cyklu powalczą Emil Juszczak i Oskar Kaczmarczyk. W zmaganiach pucharowców zobaczymy "błotka" z Natalią Śniadą na czele. Wśród Młodzików o puchar zmierzą się Kacper Śniady i Piotr Owczarek - zawodnicy klubu ŁKM Łódź, którzy z identyczną sumą 102 punktów mają równe szanse na tytuł. Wśród zawodników z Licencją B pretendentem zwycięstwa w pięcio-rundowym cyklu jest Dawid Nastula, zaś w Licencji C - Hubert Gałęski.

Tuż po zakończeniu zawodów odbędzie się after party z okazji zakończenia lata na którym wystąpi między innymi grupa Vavamuffin. W trakcie trwania koncertów zorganizaowany zostanie także Turniej Laserowego Paintballa, którego uczestnicy zmierzą się ze sobą na torze, na którym kilka chwil wcześniej zakończą się zmagania Superenduro. Wśród dodatkowych atrakcji czekających na kibiców w Tymbarku pojawi się 4-stanowiskowe euro bungee, na którym już od samego rana będzie można solidnie poskakać. W harmonogramie imprezy znajdziecie również pokazy pierwszej pomocy, gry i zabawy dla dzieci, przeprowadzone przez Strać Pożarną, losowanie nagród w loterii Stowarzyszenie Remedium, a także pokazy tańca break dance w wykonaniu formacji Old Foolz Crew. Będzie się działo!

~~~~~------~~~~~

Harmonogram zawodów:

7:30 - 9:45 odbiór administracyjny
8:30 - 9:45 odbiór techniczny
9:30 kontrola toru
9.45 odprawa zawodników
10:00 - 10:40 trening klas Mistrzostw Polski
10:50 - 11:55 trening klas Pucharu Polski
12:05 - 12:23 kwalifikacje klas Mistrzostw Polski
12:33 - 13:17 kwalifikacje klas Pucharu Polski
13:30 - 13:53 finał 1 klas Mistrzostw Polski
14:00 - 14:38 finał 1 klas Pucharu Polski
14:50 - 15:13 finał 2 klasy MP Open
15:20 - 15:58 finał 2 klasy PP Open C
16:05 - 16:13 finał 3 klasy Open Mistrzostw Polski
16:30 - ceremonia wręczenia nagród

Biuro zawodów czynne przez cały dzień.

Jeżeli nie macie możliwości pojawienia się na zawodach osobiście informujemy, że będzie można obejrzeć transmisję z zawodów na żywo na kanale TVP Kraków. Start transmisji o godzinie 11:03.

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie również na stronie internetowej organizatora oraz profilu na Facebooku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę