tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 M3 i S1000RR - pojedynek samochód vs motocykl rozstrzygnięty NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

M3 i S1000RR - pojedynek samochód vs motocykl rozstrzygnięty

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.05.04, 09:04 3 Drukuj

Samochód czy motocykl? To pytanie jest zawsze aktualne. Który z tych pojazdów jest szybszy, który zwrotniejszy, który praktyczniejszy... BMW również postanowiło ugryźć temat. „Wszystko zaczęło się pewnego dnia w restauracji”, kiedy to dwóch przyjaciół zaczęło się zastanawiać, kto jest szybszy - Nico Bastian, w samochodzie, czy Rico Penzkofer na motocyklu.

Pojedynek BMW M3 vs S1000RR już zapowiadaliśmy. Bawarczycy postawili oba te pojazdy po przeciwnych stronach toru. Zasady są proste - kto dogoni i wyprzedzi przeciwnika, wygrywa. Żeby było ciekawie, w połowie pojedynku zaczęło padać. Kto wygrał?

kierowca motocykla BMW S1000RR M3 wyscig
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę