tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Korzeń prowadzi w kwalifikacjach na StuntGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Korzeń prowadzi w kwalifikacjach na StuntGP

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.07.05, 09:03 Drukuj

Za nami piątkowe kwalifikacje StuntGP, największej imprezy stunterskiej w Polsce, która odbywa się właśnie w Bydgoszczy. Z radością informujemy Was, że póki co miejsce pierwsze w tabeli wyników po kwalifikacjach należy do Marcina "Korzenia" Głowackiego.

NAS Analytics TAG
Korzeń nie odpuszcza, bo czeka go pracowity weekend. Dziś odbywają się półfinały, a w niedzielę finał. Bądźcie czujni, bo będziemy Was informować na bieżąco, co dzieje się w Bydgoszczy. 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę