tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Korzeń Winter Session - pretendent na mistrza? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Korzeń Winter Session - pretendent na mistrza?

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.03.15, 10:45 8 Drukuj

Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie czy w taką pogodę jazda w ogóle jest możliwa, a okazało się, że przy odrobinie wysiłku i chęci, nie stanowi to dużego problemu

Marcin Głowacki, zwany Korzeniem, tak jak na zapalonego stuntera przystało zimy się nie boi i z pomocą kilku znajomych, łopat do śniegu i kilku kilogramów soli organizuje sobie miejscówkę do trenowania. Poniżej możecie zobaczyć najnowszą produkcję Korzenia. Trzeba przyznać, że panowanie nad motocyklem i kombosy, które Marcin wyczarowuje naprawdę powalają. Jest on obecny na polskiej scenie stuntu już od jakiegoś czasu, a na poniższym filmie widać, jakie poczynił postępy i na jakim stoi poziomie. Czyżbyśmy widzieli potencjalnego rywala dla Stuntera13?

Zamieniliśmy też z Korzeniem kilka słów:

Ścigacz.pl: Co było genezą powstania kompilacji Winter Session?

Korzeń: Jednymi z powodów powstania najnowszej produkcji „Winter Session” była chęć pokazania zimy od trochę innej strony oraz sposobu na wykorzystanie długich zimowych wieczorów. Od dłuższego czasu chodziło mi po głowie czy w taką pogodę jazda w ogóle jest możliwa, a okazało się, że przy odrobinie wysiłku i chęci, nie stanowi to dużego problemu.

Ścigacz.pl: Jakie masz dalsze plany rozwijania się w stuncie - stawiasz wiele na jedną kartę, czy może traktujesz to jako dobre hobby?

Korzeń: W obecnych planach na pewno są wyjazdy na wszystkie zawody organizowane w Polsce, chciałbym także wziąć udział przynajmniej w jednych zawodach zagranicznych. Będę też jeździł na pokazy, a maksymalną ilość czasu planuje przeznaczyć na treningi.

W dalszej przyszłości również chciałbym dużo podróżować, brać udział w wielu zawodach, pokazach, poznawać ciekawych ludzi, pozyskać konkretnych sponsorów, którzy wspieraliby mnie w dalszym działaniu. W początkowej fazie stunt był dla mnie hobby, teraz jednak staram się podchodzić do tematu profesjonalnie.

Ścigacz.pl: Gdzie będziesz startował w najbliższym sezonie, na jakich imprezach będziemy mogli Cię spotkać?

Korzeń: Jak co roku na pewno pojawię się na zawodach w Bydgoszczy na Stunt GP International, na Moto Show w Bielawie, Extreme Days Bojanowo, a także postaram się wystąpić na zawodach zagranicznych, jednak w tym temacie nic nie jest potwierdzone.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę