tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konrad D±browski wygrywa etap Rajdu Maroka w Rally 2!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konrad D±browski wygrywa etap Rajdu Maroka w Rally 2!

Autor: Informacja prasowa 2025.10.17, 09:57 Drukuj

Konrad Dąbrowski z Duust Rally Teamu był najszybszym motocyklistą Rally 2 na czwartym etapie tegorocznego Rajdu Maroka, stanowiącego próbę generalną przed nadchodzącym Rajdem Dakar.

Rajd Maroka rozpoczął się od prologu w niedzielę 12 października, a Konrad Dąbrowski od początku rywalizacji narzucił bardzo dobre tempo. Na czwartym, przedostatnim etapie był z kolei najszybszym zawodnikiem Rally 2 oraz wśród Juniorów. Na blisko 300-kilometrowym odcinku specjalnym, prowadzącym wokół Arfudu, 24-latek zajął jednocześnie szóste miejsce w klasyfikacji łącznej, co jest jego najlepszym wynikiem przy pełnej stawce motocyklistów fabrycznych.

NAS Analytics TAG

Przed ostatnim, 216-kilometrowym etapem Rajdu Maroka, reprezentant Duust Rally Teamu zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji Rally 2. W tym sezonie Konrad Dąbrowski stał już na podium Rally 2 podczas rajdu Abu Dhabi Desert Challenge.

"To był najlepszy etap w całej mojej rajdowej karierze. Planem przed tym odcinkiem było danie z siebie stu procent, ponieważ pomiędzy mną, a dwoma innymi zawodnikami walczącymi o podium w Rally 2, było tylko pięć minut różnicy. Zamierzałem pojechać na tym odcinku najlepiej, jak potrafię, tak by na ostatnim etapie nie cisnąć nadmiernie i się nie stresować. Wiedziałem, że będzie dość szybko, i że ważna będzie nawigacja. Nawigowałem naprawdę dobrze, jako jeden z niewielu nie pogubiłem się na odcinku i przejechałem go bardzo płynnie. Cieszę się, że nasza ciężka praca przynosi efekty, a moja blisko trzymiesięczna nieobecność w Polsce i poświęcenie się treningom, nie idzie na marne" - mówił Dąbrowski na mecie czwartego etapu.

Rallye du Maroc 2025 zakończy się w piątek 17 października w Arfudzie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjêcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka¿ wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii. Je¿eli którykolwiek z komentarzy ³amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usuniêty. Uwagi przesy³ane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artyku³u. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usuniêty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górê