tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Koniec toru Pixers Ring. Po roku działalności operator zwija interes

Koniec toru Pixers Ring. Po roku działalności operator zwija interes

Autor: Raff 2018.09.25, 14:09 1 Drukuj

Tor Pixers Ring w Krzywej kończy działaność. Na fanpage toru zespół Pixers Ring żegna się z klientami, współpracownikami i przeprasza za taki obrót sprawy.

Tor Pixers Ring powstał na dawnym lotnisku w Krzywej, przy autostradzie A4. Otwarto go ledwie w lipcu ubiegłego roku. Na 2-kilometrowej nitce odbywały się szkolenia z techniki jazdy, prezentacje samochodów i motocykli oraz wyścigi.

Od początku działania Pixers Ring użytkownicy kwestionowali strategię operatora, który preferował współpracę na zasadzie abonamentów. Wielu motocyklistów, którzy chcieli we własnym zakresie poćwiczyć technikę jazdy, odchodziło z kwitkiem.

W ubiegłym tygodniu zespół Pixers Ring na swoim fanpage'u poinformował o zakończeniu działalności toru. W oficjalnym oświadczeniu czytamy:

Własny tor treningowy to marzenie wielu #petrolheads… nam się to udało dzięki maksymalnemu zaangażowaniu wielu osób i zaciągniętym kredytom dwójki założycieli.

Czasami jednak trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

Tak jest tym razem w naszym przypadku - niestety.

Chcieliśmy podziękować Wam - wszystkim klientom i kibicom naszej inicjatywy, dzięki którym każdy dzień pracy przy tym projekcie zaczynał i kończył się wielkim bananem na twarzy całej ekipy.

Przepraszamy, że zawiedliśmy naszych współpracowników, klientów i wierzycieli, jednak zmuszeni finansowymi realiami wywieszamy po raz ostatni "szachownicę" kończącą naszą działalność z dniem 30 września 2018...

Walczyliśmy do końca - niestety liczb oszukać się nie da, a wszelkie próby rozwoju biznesu oraz optymalizacji kosztów i strat nie wystarczyły, żeby przetrwać.

Gorąco wierzymy, że znajdzie się "większy i mądrzejszy" od nas śmiałek, który wykorzysta potencjał tej 9 hektarowej działki, na którym w nienaruszonym stanie zostawiamy łącznie ponad 2 kilometry asfaltowej nitki, za którą będziemy tęsknili jeszcze nie jeden raz.

Z tej przykrej okazji zapraszamy wszystkich na pożegnalne upalanie w ramach open track do końca września br. zgodnie z kalendarzem.

Wszystkim jeszcze raz dziękujemy i przepraszamy, że Was zawiedliśmy.

Zespół Pixers Ring.

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę