tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kiedy wiatr chce ci zabi, czyli Chorwacja, jakiej nie znalicie! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kiedy wiatr chce ci zabi, czyli Chorwacja, jakiej nie znalicie! [FILM]

Autor: Raff 2020.08.23, 11:28 Drukuj

Piękny, słoneczny dzień, Chorwacja. Jedziesz sobie spokojnie motocyklem, ciesząc oczy widokami, czując na ciele miły pęd powietrza. Pęd staje się coraz mniej miły, dmie jak zły, aż w końcu nie jesteś w stanie nawet utrzymać motocykla. Taka przygoda może zdarzyć się na każdej górskiej drodze, tutaj gość miał szczęście, że dostał pomoc.

Motocyklista to Wissam Al-jayyoussi, który w ramach projektu Goodwill Journey, podróżuje po świecie zbierając pieniądze dla dzieci z Bliskiego Wschodu. Co ciekawe, jedyną osobą, która zatrzymała się by mu pomóc, był Aramis Naglić, trener koszykówki i były zawodnik, zdobywca srebrnego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w 1992 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr