tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki ZX3-RR Concept od Icon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZX3-RR Concept od Icon

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.25, 12:34 Drukuj

Jeśli w budowę jakiegoś motocykla angażuje się Icon, wiadomo, że będzie to sprzęt spektakularny. Tym razem amerykańska firma we współpracy z Kawasaki stworzyła sportowy motocykl o nazwie ZX3-RR. Nowa maszyna opiera się o model Kawasaki Ninja 300 i została wyposażona w czterosuwowy silnik o pojemności 250 centymetrów sześciennych. Producenci zapowiadają, że ZX3-RR jest przeznaczony dla młodych zawodników startujących na torze.

Projektanci z Icon zadbali również o ładnie wyglądające zegary, które są wyposażone w dotykowy ekran Samsunga z systemem android, stosowanym w różnego rodzaju tabletach i smartfonach. Dzięki temu ciśnienie oleju czy wskaźnik temperatury silnika mamy wyświetlony elektronicznie. Cena motocykla nie jest jeszcze znana. Warto dodać że ZX3-RR pojawia się już na torach wyścigowych w Stanach Zjednoczonych. Poniżej prezentujemy wam materiał filmowy przedstawiający Kawasaki ZX3-RR.

NAS Analytics TAG

Kawasaki ZX 3RR Concept Icon na torze

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr