tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki ZX3-RR Concept od Icon
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kawasaki ZX3-RR Concept od Icon

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.08.25, 12:34 Drukuj

Jeśli w budowę jakiegoś motocykla angażuje się Icon, wiadomo, że będzie to sprzęt spektakularny. Tym razem amerykańska firma we współpracy z Kawasaki stworzyła sportowy motocykl o nazwie ZX3-RR. Nowa maszyna opiera się o model Kawasaki Ninja 300 i została wyposażona w czterosuwowy silnik o pojemności 250 centymetrów sześciennych. Producenci zapowiadają, że ZX3-RR jest przeznaczony dla młodych zawodników startujących na torze.

Projektanci z Icon zadbali również o ładnie wyglądające zegary, które są wyposażone w dotykowy ekran Samsunga z systemem android, stosowanym w różnego rodzaju tabletach i smartfonach. Dzięki temu ciśnienie oleju czy wskaźnik temperatury silnika mamy wyświetlony elektronicznie. Cena motocykla nie jest jeszcze znana. Warto dodać że ZX3-RR pojawia się już na torach wyścigowych w Stanach Zjednoczonych. Poniżej prezentujemy wam materiał filmowy przedstawiający Kawasaki ZX3-RR.

Kawasaki ZX 3RR Concept Icon na torze

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę