tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Icon 1000 Iron Lung - torowy niszczyciel Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Icon 1000 Iron Lung - torowy niszczyciel

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.12.11, 09:34 1 Drukuj

Jeśli w budowę jakiegoś motocykla będzie zaangażowany Icon, wiadomo, że będzie to sprzęt spektakularny. Iron Lung nie zawodzi w kwestii szokowania swoją formą. W gruncie rzeczy jest to Harley-Davidson Sportster 883, któremu zafundowano rozwier silnika do 1200cc. Co ciekawe, cała reszta motocykla została stworzona w totalnie oldschoolowym stylu: proste zawieszenie, proste hamulce, napęd łańcuchem. Nam najbardziej podobają się dwie trąby wydechowe, które generują wspaniały dźwięk. Wiedzieliśmy, że kowadła z HD potrafią zdrowo gadać, ale to jest po prostu piękne. Sprzęt powstał niejako w hołdzie wyścigom Endurance, w których startował Harley-Davidson w latach 70-tych. Klimat tamtych szalonych dni musiał być naprawdę ekstremalny.

NAS Analytics TAG

Zobaczcie rewelacyjny materiał filmowy, w którym dowiadujemy się, że istotą motocykla jest niczym nieskrępowane  doznanie z jazdy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę