tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kawasaki Z125 prawie jak motocykl Bonda NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Kawasaki Z125 prawie jak motocykl Bonda

Autor: Beavis 2015.10.27, 09:15 2 Drukuj

Tykająca bomba, uwięziona obok dziewczyna i wybawca na nowym Kawasaki Z125.

Plotki na temat nowego Kawasaki Z125 okazały się prawdziwe. Motocykl powstanie, na dodatek w dwóch wersjach. Na temat osiągów pisaliśmy przy okazji nasze zapowiedzi. Dla przypomnienia: Z125 wyposażony będzie w jednocylindrowy, chłodzony powietrzem silnik o pojemności 125 ccm, generujący 9,8 KM przy 8000 obr./min. Nie wiedzieliśmy jednak, że podstawowa wersja konkurenta Hondy MSX125 będzie wyposażona w zautomatyzowane sprzęgło, wersja Pro zaś w manualne.

NAS Analytics TAG

Na chwilę obecną nie wiadomo czy Z125 będzie dostępny w Europie, informacja ta powinna pojawić się w trakcie targów EICMA w połowie listopada.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę