tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kaski Origine w nowych, ekscytujcych malowaniach na 2022 rok
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kaski Origine w nowych, ekscytujcych malowaniach na 2022 rok

Autor: Informacja prasowa 2022.05.26, 10:35 Drukuj

Marka Origine łączy świetny włoski styl z wysoką jakością produktów, dbałością o bezpieczeństwo oraz umiarkowaną ceną. Jej projektanci nie boją się nieszablonowych grafik i malowań, a także nietypowych modeli, takich jak nawiązujący do szalonych lat 70., flat trackowy Virgo. Kaski tego producenta z roku na rok zdobywają coraz większe grono fanów wśród polskich motocyklistów.

W sezonie 2022 Origine odświeża swoją kolekcję dzięki nowym malowaniom modeli Strada i Delta Basic, które spotykają się z pozytywnym odbiorem motocyklistów poszukujących ciekawych, wielokolorowych grafik i matowego wykończenia skorupy.

NAS Analytics TAG

Pierwszy z nich to uniwersalny kask integralny z akcentami sportowymi. Origine Strada ma dość agresywny tylny spoiler i wloty powietrza narysowane ostrymi liniami. Do kompletu dołożono przydatną blendę przeciwsłoneczną, deflektor, miejsce na pinlock i wydajny system wentylacyjny, który sprawdzi się w dłuższej podróży czy zmaganiach na torze. A to wszystko za cenę 429 zł.

Drugim kaskiem z nowymi malowaniami jest Delta Basic, kask szczękowy, który jest bliźniaczym modelem Delta BT, kasku z interkomem, jednego z najlepiej sprzedających się w ofercie marki Origine. Pozwala on oddać się czystej przyjemności z jazdy, bez korzystania ze zbędnych gadżetów. To wszystko za sprawą podnoszonej szczęki i blendy wysuwanej jednym ruchem ręki. Do tego piny przystosowane do montażu pinlocka. Komfort podczas jazdy z zamkniętą szczęką w upalny dzień zapewniają trzy zintegrowane i regulowane wloty powietrza. Cena kasku to zaledwie 569 zł.

Polskim importerem Origine jest hurtownia Moretti Parts, zaopatrująca obecnie kilkaset sklepów w całej Polsce. Kaski opatrzone charakterystycznym logotypem znajdziesz w salonach i serwisach motocyklowych, a także na popularnych serwisach aukcyjnych oraz w wielu znanych sklepach internetowych. Szczegóły znajdziesz na stronie Moretti Parts.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr