tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Karkonosze: policja i lenicy nie odpuszczaj. Niemiec zatrzymany za jazd motocyklem po lesie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Karkonosze: policja i lenicy nie odpuszczaj. Niemiec zatrzymany za jazd motocyklem po lesie

Autor: Raff 2020.10.30, 12:07 Drukuj

Jeleniogórska policja nie na żarty wkurzyła się na motocyklistów jeżdżących po karkonoskich lasach. Zatrzymania są teraz na porządku dziennym, ostatnio wpadł 66-latek z Niemiec.

O akcjach, prowadzonych przez dolnośląską policją, wspólnie z tamtejszymi leśnikami, pisaliśmy już wielokrotnie. Okazuje się, że działania tamtejszych służb nie mają charakteru jednorazowej akcji, a nastawione są na systematyczne wyłapywanie kierujących, którzy łamią zakazy.

NAS Analytics TAG

Podczas ostatnich działań, prowadzonych wspólnie ze Strażą Leśną, policjanci zatrzymali obywatela Niemiec, który motocyklem crossowym jeździł po terenach z zakazem ruchu w okolicach Dziwiszowa. Mężczyzna próbował uciekać, ale po krótkim pościgu został zatrzymany.

Policjanci postawili niemieckiemu motocykliście zarzuty nielegalnego wjazdu do lasu, ucieczki przed policją i niszczenia przyrody. Mężczyzna odpowie zapewne przed sądem, grozi mu wysoka kara.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr