tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jelenia Góra gotowa do rozpoczęcia Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jelenia Góra gotowa do rozpoczęcia Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec!

Autor: Informacja prasowa 2017.05.25, 10:28 Drukuj

II runda Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec startuje już w ten weekend.

W nadchodzący piątek i sobotę oczy wszystkich fanów ekstremalnych przepraw quadowych skierowane będą na poligon wojskowy w Jeleniej Górze. W tych dniach, u podnóża Karkonoszy, zostanie rozegrana II runda Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec. Zawodom towarzyszyć będzie również turystyczna klasa Can-am Travel. Jej uczestnicy będą mieli jedyną w swoim rodzaju okazję do zwiedzania przepięknych miejsc Dolnego Śląska na quadach.

NAS Analytics TAG

Rajd, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska, pod skrzydłami Polskiego Związku Motorowego, rozpocznie się w piątkowe popołudnie, o godzinie 15:30. Wówczas to pierwsza grupa zawodników ruszy pod eskortą pojazdów organizatora na start prologu. Będzie to także świetna okazja dla kibiców do obserwacji technik jazdy najlepszych quadowców w naszym kraju. Wraz z wybiciem przez zegar godziny 22:00 zawodnicy ruszą na trasę etapu nocnego i będą musieli pokonać go przed upływem czterech godzin. Ostatni oraz decydujący etap zawodów odbędzie się w sobotę w godzinach 9:00-16:00.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Jeleniej Góry oraz na fanpage ATV Polska, gdzie na bieżąco będziemy relacjonować przebieg zawodów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę