tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jelenia Gra gotowa do rozpoczcia Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jelenia Gra gotowa do rozpoczcia Przeprawowych Mistrzostw Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec!

Autor: Informacja prasowa 2017.05.25, 10:28 Drukuj

II runda Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec startuje już w ten weekend.

W nadchodzący piątek i sobotę oczy wszystkich fanów ekstremalnych przepraw quadowych skierowane będą na poligon wojskowy w Jeleniej Górze. W tych dniach, u podnóża Karkonoszy, zostanie rozegrana II runda Przeprawowych Mistrzostw Polski oraz Przeprawowego Pucharu Polski ATV PZM 4x4 Terenowiec. Zawodom towarzyszyć będzie również turystyczna klasa Can-am Travel. Jej uczestnicy będą mieli jedyną w swoim rodzaju okazję do zwiedzania przepięknych miejsc Dolnego Śląska na quadach.

NAS Analytics TAG

Rajd, organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców ATV Polska, pod skrzydłami Polskiego Związku Motorowego, rozpocznie się w piątkowe popołudnie, o godzinie 15:30. Wówczas to pierwsza grupa zawodników ruszy pod eskortą pojazdów organizatora na start prologu. Będzie to także świetna okazja dla kibiców do obserwacji technik jazdy najlepszych quadowców w naszym kraju. Wraz z wybiciem przez zegar godziny 22:00 zawodnicy ruszą na trasę etapu nocnego i będą musieli pokonać go przed upływem czterech godzin. Ostatni oraz decydujący etap zawodów odbędzie się w sobotę w godzinach 9:00-16:00.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Jeleniej Góry oraz na fanpage ATV Polska, gdzie na bieżąco będziemy relacjonować przebieg zawodów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr