tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kampania promocyjna w serwisach motocyklowych Hondy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kampania promocyjna w serwisach motocyklowych Hondy

Autor: Informacja prasowa 2022.11.23, 09:17 Drukuj

Trwa zimowa kampania Hondy pod hasłem "Wjedź w nowy sezon BEZ KOLEJEK", dzięki której użytkownicy jednośladów marki Honda mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty cenowej autoryzowanych serwisów motocyklowych, aby przygotować swoje maszyny do przyszłego sezonu.

Okres, w którym odstawimy swoje jednoślady do garażu i zabezpieczamy na zimę, to jednocześnie czas, kiedy stacje serwisowe są w stanie lepiej dostosować się do potrzeb swoich klientów i zaoferować rabaty zwykle niedostępne w szczycie sezonu motocyklowego. Umożliwi im to wykonanie niezbędnych czynności przy motocyklu, bez tracenia na nie czasu wtedy, gdy pogoda sprzyja wycieczkom na dwóch kółkach.

NAS Analytics TAG

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z przygotowanej przez Hondę oferty właśnie teraz, otrzymają do 20% rabatu na usługę serwisową, wykorzystane do niej oryginalne części zamienne, a także na kosmetyki motocyklowe, płyn hamulcowy czy oleje. Należy podkreślić, że wymiana oleju, który przez większość sezonu pracował w silniku, pozwoli nam w lepszy sposób zabezpieczyć poszczególne jego elementy na zimę.

W kampanii promocyjnej, która będzie prowadzona do 14 stycznia 2023 roku, biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr