tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamil Krzemień pod patronatem medialnym portalu Ścigacz.pl!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kamil Krzemień pod patronatem medialnym portalu Ścigacz.pl!

Autor: Informacja prasowa 2018.06.20, 16:07 Drukuj

Kamil Krzemień to kolejny utytułowany zawodnik, którego Ścigacz.pl objął patronatem medialnym. Kolejne sukcesy młodego motocyklisty dają nadzieję na wspaniałą karierę sportową.

Przygoda Kamila z motocyklami rozpoczęła się kiedy miał cztery lata. Wtedy to po raz pierwszy przejechał motocyklem cały tor wyścigowy w Radomiu. Motocykle towarzyszą mu każdego dnia - pasją zaraził go jego tata, który wiele lat temu ścigał się na quadach z Rafałem Sonikiem i Pawłem Sobczykiem.

~~~~~------~~~~~

W październiku 2017 r. Kamil Krzemień skończył swój debiutancki sezon na arenie międzynarodowej w Yamaha R6 Dunlop Cup na 7. miejscu wśród 40 zawodników, a sezon 2018 miał być już tym mistrzowskim. Kamil skorzystał jednak z propozycji teamu VRC Motorsport i od kwietnia startuje już w najmocniej obsadzonych krajowych mistrzostwach - w Hiszpanii w klasie superstock 600. Na kombinezonie widnieje jego przydomek "El Flint" i 7. numer startowy.

Cel jest jeden - Kamil robi wszystko, by jeszcze przyspieszyć i w ciągu 5 lat startować w mistrzostwach świata. Ma styczność z najlepszymi zawodnikami w swojej kategorii, dba o dietę, trening siłowy i wydolnościowy, pracuje także nad stroną mentalną - wierzy, że ciężka praca jest dobrą drogą do osiągnięcia sukcesu.

Od 3 lat Kamil razem z tatą jako Krzemień Racing Team prowadzą także pierwszy w Polsce plac treningowy miniGP dla dzieci i dorosłych.

Kamil Krzemien 4

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę