tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamil Krzemień pod patronatem medialnym portalu Ścigacz.pl!

Kamil Krzemień pod patronatem medialnym portalu Ścigacz.pl!

Autor: Informacja prasowa 2018.06.20, 16:07 Drukuj

Kamil Krzemień to kolejny utytułowany zawodnik, którego Ścigacz.pl objął patronatem medialnym. Kolejne sukcesy młodego motocyklisty dają nadzieję na wspaniałą karierę sportową.

Przygoda Kamila z motocyklami rozpoczęła się kiedy miał cztery lata. Wtedy to po raz pierwszy przejechał motocyklem cały tor wyścigowy w Radomiu. Motocykle towarzyszą mu każdego dnia - pasją zaraził go jego tata, który wiele lat temu ścigał się na quadach z Rafałem Sonikiem i Pawłem Sobczykiem.

W październiku 2017 r. Kamil Krzemień skończył swój debiutancki sezon na arenie międzynarodowej w Yamaha R6 Dunlop Cup na 7. miejscu wśród 40 zawodników, a sezon 2018 miał być już tym mistrzowskim. Kamil skorzystał jednak z propozycji teamu VRC Motorsport i od kwietnia startuje już w najmocniej obsadzonych krajowych mistrzostwach - w Hiszpanii w klasie superstock 600. Na kombinezonie widnieje jego przydomek "El Flint" i 7. numer startowy.

Cel jest jeden - Kamil robi wszystko, by jeszcze przyspieszyć i w ciągu 5 lat startować w mistrzostwach świata. Ma styczność z najlepszymi zawodnikami w swojej kategorii, dba o dietę, trening siłowy i wydolnościowy, pracuje także nad stroną mentalną - wierzy, że ciężka praca jest dobrą drogą do osiągnięcia sukcesu.

Od 3 lat Kamil razem z tatą jako Krzemień Racing Team prowadzą także pierwszy w Polsce plac treningowy miniGP dla dzieci i dorosłych.

Kamil Krzemien 4

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę