tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamerka żyroskopowa Valentino Rossiego skradziona
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Kamerka żyroskopowa Valentino Rossiego skradziona

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.09.08, 11:50 7 Drukuj

Jeśli oglądacie MotoGP, na pewno zauważyliście genialne ujęcia z motocykli Valentino Rossiego oraz Jorge Lorenzo. Zawodnicy Fiat Yamaha dostali kamerki żyroskopowe, które „składają się” w zakręt razem z motocyklami. Jeżeli wciąż nie wiecie o co chodzi, zachęcamy do zapoznania się z klipem, gdy Rossi testował nowy sprzęt.

Rzecz jednak w tym, że w trakcie ostatniej rundy GP San Marino, na której Rossi przed własną (!) publicznością zajął bardzo dobre trzecie miejsce, pojawił się pewien problem związany z kamerą. Jak napisał Alex Briggs, mechanik Doctora, nowa, droga, eksperymentalna kamera żyroskopowa zamontowana na zadupku YZR-M1 zniknęła razem z tłumem po wyścigu.

Jak zawistny antyfan musiał znaleźć się wśród włoskiej publiczności skandującej imię dziewięciokrotnego Mistrza, z flagami VR46 opuszczonymi do połowy z powodu śmierci Shoya Tomizawy, żeby ukraść kamerę pokładową z motocykla właśnie zjeżdżającego z toru...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor::) 08/09/2010 18:54

Nasi tam byli :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę