tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kamerka żyroskopowa Valentino Rossiego skradziona NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kamerka żyroskopowa Valentino Rossiego skradziona

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.09.08, 11:50 7 Drukuj

Jeśli oglądacie MotoGP, na pewno zauważyliście genialne ujęcia z motocykli Valentino Rossiego oraz Jorge Lorenzo. Zawodnicy Fiat Yamaha dostali kamerki żyroskopowe, które „składają się” w zakręt razem z motocyklami. Jeżeli wciąż nie wiecie o co chodzi, zachęcamy do zapoznania się z klipem, gdy Rossi testował nowy sprzęt.

Rzecz jednak w tym, że w trakcie ostatniej rundy GP San Marino, na której Rossi przed własną (!) publicznością zajął bardzo dobre trzecie miejsce, pojawił się pewien problem związany z kamerą. Jak napisał Alex Briggs, mechanik Doctora, nowa, droga, eksperymentalna kamera żyroskopowa zamontowana na zadupku YZR-M1 zniknęła razem z tłumem po wyścigu.

Jak zawistny antyfan musiał znaleźć się wśród włoskiej publiczności skandującej imię dziewięciokrotnego Mistrza, z flagami VR46 opuszczonymi do połowy z powodu śmierci Shoya Tomizawy, żeby ukraść kamerę pokładową z motocykla właśnie zjeżdżającego z toru...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor::) 08/09/2010 18:54

Nasi tam byli :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę