tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kalendarz rajdów na orientację. Bądź tam razem ze Scigacz.pl i Yamahą!

Kalendarz rajdów na orientację. Bądź tam razem ze Scigacz.pl i Yamahą!

Autor: Informacja prasowa 2018.02.13, 12:39 Drukuj

Rajdy na orientację to świetna przygoda i możliwość poznania pozytywnie zakręconych ludzi. Scigacz.pl objął patronatem cykl rajdów napędzanych przez Yamahę. Wybierz swoją imprezę i dołącz do nas!

Rajdy motocyklowe na orientację zyskują coraz większą popularność. Jazda bocznymi drogami wśród najpiękniejszych miejsc regionu gwarantuje przygodę i dobrą zabawę. Wykorzystanie do nawigacji roadbooka poprawia umiejętność nawigacji i stawia przed uczestnikami nie lada wyzwanie.

Na rajdzie spotkać można pozytywnie zakręconych ludzi, a przy odrobinie szczęścia wygrać fajne nagrody. Wszystkich motocyklistów z żyłką turysty zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu rajdów turystycznych na orientację w sezonie 2018. Rywalizacja w pucharze lub indywidualna odbywa się w różnych zakątkach kraju w dwóch kategoriach: Road i Adventure. Patronat nad cyklem imprez napędzanych przez Yamahę objął Scigacz.pl

Maj - III Bieszczadzki Rajd Motocyklowy "Wilcza Sfora" napędzany przez Yamaha

Miejsce: Bieszczady, Pałac w Olszynie 25-27, maja 2018 r.

Bieszczadzki Rajd Motocyklowy "Wilcza Sfora" to doskonała propozycja na rozpoczęcie sezonu. Bieszczady od dawna przyciągają motocyklistów, którzy z całej Polski pielgrzymują w to miejsce niczym Peter Fonda z Easy Ridera w poszukiwaniu wolności.

Impreza zyskała już grono swoich fanów, których co roku przybywa. Na miejscu na uczestników czekają dwie trasy do wyboru. Dla wielbicieli gładkich asfaltów polecamy wybór trasy ROAD. Miłośników jazdy po bezdrożach zapraszamy na szlak ADVENTURE. Obie trasy zabiorą was w malowniczą podróż po dzikich i nieodkrytych jeszcze zakątkach Bieszczad. Ciekawe konkurencje i atrakcje turystyczne przygotowywane na trasie przejazdu uprzyjemnią przejazd.

Impreza zaliczana do Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację

Czerwiec - North-South Poland Touristic Rally powered by Yamaha 2018

Miejsce: Ściana Wschodnia - Polska, 15-20 czerwca 2018

North-South Poland Touristic Rally powered by Yamaha 2018 to rajd wędrowny po bezdrożach wzdłuż wschodniej granicy Polski. Rajd imponuje już samymi liczbami: 5 dni zabawy, 4 dni zmagań na czterech etapach rajdu po 250 km dziennie, 5 różnych tajemniczych lokalizacji noclegów i prawie 1000 km szutrowo-polnych i leśnych tras dla ciężkich turystycznych motocykli typu enduro. Jedyna taka impreza wędrowna w Polsce.

Sierpień - IV Paszków Rally napędzany przez Yamaha

Miejsce: Kotlina Kłodzka, 31 sierpnia - 2 września 2018 r.

IV Paszków Rally napędzany przez Yamaha wystartuje na zakończenie wakacji, na przełomie sierpnia i września. Dlaczego warto przyjechać do Kotliny Kłodzkiej na ten rajd? Są co najmniej dwa powody. Pierwszy to taki, że nadal jest to jedyny transgraniczny rajd w naszym kraju, którego trasa prowadzi zarówno po polskiej jak i czeskiej stronie granicy. Drugi to taki, że jest to finał zmagań Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację z bardzo cennymi nagrodami. Ale większość uczestników przyjeżdża tu głównie dla krętych górskich dróg i wspaniałych widoków.

Impreza zaliczana do Grand Prix 2018 Amatorskich Turystycznych Rajdów Motocyklowych na Orientację

Wrzesień - TRAK 2018 czyli Turystyczny Rajd Asfaltowo Krajoznawczy napędzany przez Yamaha

Miejsce: Dolny Śląsk, 27-30 września 2018 r.

TRAK to wędrowny rajd po drogach asfaltowych, otwarty dla wszystkich motocyklistów na wszelakich motocyklach. Trzy dni i ponad 300 km włóczęgi po najpiękniejszych zakątkach regionu. Odkryj Tajemniczy Dolny Śląsk. Rywalizację połączono z zwiedzaniem. Najlepsi zawodnicy otrzymają cenne nagrody. Wieczorne ogniska, biesiady zapewnią odpowiedni nastrój. Nie przegap ostatniej imprezy w sezonie.

Więcej szczegółów dotyczących opisanych imprez znajdziecie w naszym kalendarzu i na stronie organizatora: www.rajdymotocyklowe.com

ulotka A5b

North South Poland RALLY

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę