tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kalendarz Mistrzostw Świata Enduro 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kalendarz Mistrzostw Świata Enduro 2021

Autor: Dominika Jochymska 2021.01.13, 10:36 Drukuj

FIM ogłosił kalendarz tegorocznych Mistrzostw Świata Enduro. Harmonogram zakłada sześć rund rozegranych od czerwca do października. Będzie to pierwszy rok, w którym seria zostanie poprowadzona tylko przez FIM, bez udziału wieloletnich promotorów - ABC Communications.

Alain i Bastien Blanchard, po piętnastu latach, zdecydowali się zrezygnować z dalszego prowadzenia serii EnduroGP. Jest to na pewno koniec pewnej ery, ale czy także wysokich standardów wyznaczonych przez francuską firmę? Tegoroczny sezon to pokaże.

NAS Analytics TAG

FIM zaplanował sześć rund i od razu mamy pierwsze zmiany. Portugalska runda, która pierwotnie była zaplanowana w Valpaços odbędzie się w Marco de Canaveses w tych samych dniach. Puchar Świata Enduro Kobiet od tego sezonu staje się Mistrzostwami Świata z trzema rundami, które będą liczyć się do klasyfikacji końcowej. Będą to rundy w: Portugalii, Szwecji i Francji. Seria rozgrywać się będzie w czerwcu, lipcu i październiku, po dwa wydarzenia w każdym z tych miesięcy.

EnduroGP kalendarz 2021

18-20.06 - Marco de Canaveses, Portugalia              
25-27.06 - Edolo, Włochy      
16-18.07 - Saaremaa, Estonia
22-24.07 - Skovde, Szwecja
08-10.10 - Zschopau, Niemcy             
15-17.10 - Langeac, Francja

Zdjęcie: FIM

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę