tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 890 Super Adventure? Zaskakujące pogłoski na temat planów Pomarańczowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 890 Super Adventure? Zaskakujące pogłoski na temat planów Pomarańczowych

Autor: Raff 2019.03.20, 14:27 Drukuj

Mattighofen pracuje nad nowym silnikiem rzędowym o pojemności 890 cm3 - twierdzi jeden z amerykańskich blogów. Choć to na razie tylko pogłoska, powstanie motocykla z takim silnikiem jest więcej niż prawdopodobne.

Kiedy jakiś czas temu Stefan Pierer, szef KTM zapowiadał dalsze prace nad silnikami rzędowymi, wspomniał o "middleweight engines". Odczytaliśmy to jako zapowiedź średnich pojemności, co od razu skojarzyło nam się z zapowiedziami ekspansji KTM na rynki azjatyckie. Potraktowaliśmy to jako ciekawostkę - ot, coś ważnego dla Indii czy Tajlandii, niekoniecznie dla Europy.

NAS Analytics TAG

Tymczasem, jak twierdzi znany amerykański blog A&R, Pierer mógł mieć na myśli zupełnie co innego. Jest bardzo prawdopodobne, że w nieodległej przyszłości pojawi się model KTM 890 Super Adventure - lepiej wyposażona i bardziej luksusowa ewaluacja modelu 790 Adventure. Nietrudno zauważyć, że podobny zabieg zastosowano przy okazji 1290 Super Adventure, które było krokiem dalej niż nieobecny już w ofercie 1190 Adventure.

Nowy model może być także kimś w rodzaju następcy 1090, który niechybnie zniknie wkrótce z salonów sprzedaży. Jak na razie to tylko pogłoski, ale biorąc pod uwagę ogromny sukces rzędowego silnika o pojemności 790 cm3, opcja ta wcale nie jest nieprawdopodobna.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę