tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Junak RAW 125. Klasyczny cafe racer w zaskakujco niskiej cenie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Junak RAW 125. Klasyczny cafe racer w zaskakujco niskiej cenie

Autor: Informacja prasowa 2023.12.20, 15:55 2 Drukuj

Nowy Junak Raw 125 jest odpowiedzią na stale rosnącą popularność motocykli o klasycznej linii i nawiązujących do kultowych miejskich wyścigówek z lat 60. poprzedniego wieku, którymi ścigano się między kolejnymi kafejkami w brytyjskich miastach. Tak powstała moda na motocykle typu cafe racer. Obecnie maszyna nawiązująca do tego stylu musi być w klimacie retro i musi być stylowa.

Oczywiście nikt lub prawie nikt nie będzie chciał dziś poświęcić komfortu jazdy i podstawowej funkcjonalności na ołtarzu wyścigowego wyglądu. Dlatego nowy cafe racer Junaka, pomimo zachowania podstawowych elementów nawiązujących do prezentowanego stylu budowy tych motocykli, jest całkowicie współczesnym pod względem konstrukcyjnym i w pełni wyposażonym motocyklem, który z powodzeniem sprosta nie tylko codziennym wyzwaniom.

NAS Analytics TAG

Junak RAW 125 to kwintesencja klasycznego motocykla w minimalistycznym klimacie, który w dodatku dostępny jest na prawo jazdy kategorii A1 lub B, czyli samochodowe. Ponadczasowa linia, dopracowany design i detale, które sprawiają, że Junak RAW 125 do złudzenia przypomina motocykl sprzed 50 lat.

Junak RAW 125: w urzekającym klimacie retro

Ta niewątpliwa dla wszystkich fanów klasycznej motoryzacji zaleta, nie przeszkodziła modelowi RAW 125 być całkowicie współczesnym jednośladem od strony konstrukcyjnej. Nowoczesny układ elektronicznego wtrysku paliwa pozwala nie tylko na bezobsługową eksploatację, ale także na jeszcze bardziej przyjemną dla portfela konsumpcję paliwa.

Za napęd Junaka RAW 125 odpowiada chłodzona powietrzem jednocylindrowa jednostka generująca 11,57 KM mocy. Oprócz zasilania wtryskiem wyposażono ją także w wałek wyrównoważający - wszystko po to, by kultura pracy miała przyjemny charakter.

Nowy Junak RAW 125 jest rozwinięciem modelu RAW 50. Teraz surowy styl klasycznego jednośladu dostępny jest także w większej kategorii pojemnościowej. Raw 125 dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, a jego cena to 8 999 zł.

Lubisz prostą i ponadczasowa klasykę? Polubisz zatem nowego Junaka RAW 125

Junak RAW 125 to motocykl, który niczego nie udaje. Jest prostą, nie tylko z wyglądu, ale także pod względem obsługi oraz bardzo łatwą i przyjemną w prowadzeniu maszyną. Taką, która zabierze cię w magiczny świat motocyklowych doznań. Bez zbędnych rozpraszaczy.

Więcej informacji o motocyklach i skuterach marki Junak na stronie www.junak.com.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr