tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jorge Lorenzo zalicza kolejny poważny wypadek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jorge Lorenzo zalicza kolejny poważny wypadek

Autor: Lovtza 2013.07.12, 18:21 7 Drukuj

To nie jest najlepszy okres czasu dla Jorge Lorenzo. Hiszpan zaledwie dwa tygodnie temu w Assen złamał obojczyk po potężnym high-sidzie. Dziś niestety historia powtórzyła się i zawodnik Yamahy ponownie został wystrzelony z motocykla w powietrze i lądował na lewym barku. O ile w Holandii Jorge dokonał heroicznego powrotu na tor z poskręcanym obojczykiem, o tyle na Sachsenring nie będzie to możliwe. Choć osiem śrub pozostało nienaruszonych, tytanowe płytki utrzymujące kość zawodnika w jednym kawałku są teraz zgięte i Lorenzo prawdopodobnie wymagał będzie kolejnej operacji…

Dr. Caceres from z Clinica Mobile ogłosił, że lekarze poczekają 24 godziny, po czym przeprowadzone zostaną kolejne badania których celem będzie ustalenie, czy Lorenzo nie doznał innych obrażeń.

NAS Analytics TAG

Wstępna decyzja zawodnika jest taka, że opuści on rundę na Sachsenring oraz wyścig na Laguna Seca, aby wrócić na tor w pełni sprawnym. Rzecznik prasowy zespołu Yamahy, William Favero jest nieco bardziej optymistyczny, zakładając że Lorenzo może wrócić już na rundę na Laguna Seca.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:txa 12/07/2013 21:53

chyba przesadza

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę