tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jorge Lorenzo już negocjuje z innymi zespołami NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jorge Lorenzo już negocjuje z innymi zespołami

Autor: Jarek Benito Czech 2018.04.12, 11:09 Drukuj

Hiszpan ma mocno wyśrubowany kontrakt z Ducati, który opiewa na 12 mln Euro rocznie. Włoski pracodawca nie jest jednak zadowolony z poczynań swojego kierowcy. Ten zaczyna więc szukać nowej pracy.

U kogo? Głosy mówią o rozmowach powrotu do niebieskiego koloru, tylko w innym odcieniu. Suzuki ma idealnie pasować do stylu jazdy Lorenzo i włodarze Suzuki ponoć są bardzo zainteresowani jego angażem. Rins ma rzekomo kontrakt przygotowany, więc to Iannone musiałby zwolnić miejsce dla swojego "przyjaciela". Już raz to zrobił właśnie w Ducati.

NAS Analytics TAG

DaSt7PIWkAA3dwq

Innym argumentem jest fakt, iż prawdopodobieństwo utrzymania gaży na tak wysokim poziomie graniczy z cudem. Nie tylko w Ducati, lecz chyba żadna ekipa nie jest zainteresowana płacić tyle kasy, bez gwarancji, czy choćby wysokiego prawdopodobieństwa odniesienia sukcesu. W ekipie fabrycznego zespołu Ducati atmosfera nie jest sielankowa i na tą chwilę, pozostanie JL99 na kolejne lata jest mało możliwe.

Poczekamy, zobaczymy. Może Jorge odnajdzie jakieś ukryte moce? Potrafi jeździć i nie raz to udowodnił.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę