tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jorge Lorenzo już negocjuje z innymi zespołami

Jorge Lorenzo już negocjuje z innymi zespołami

Autor: Jarek Benito Czech 2018.04.12, 11:09 Drukuj

Hiszpan ma mocno wyśrubowany kontrakt z Ducati, który opiewa na 12 mln Euro rocznie. Włoski pracodawca nie jest jednak zadowolony z poczynań swojego kierowcy. Ten zaczyna więc szukać nowej pracy.

U kogo? Głosy mówią o rozmowach powrotu do niebieskiego koloru, tylko w innym odcieniu. Suzuki ma idealnie pasować do stylu jazdy Lorenzo i włodarze Suzuki ponoć są bardzo zainteresowani jego angażem. Rins ma rzekomo kontrakt przygotowany, więc to Iannone musiałby zwolnić miejsce dla swojego "przyjaciela". Już raz to zrobił właśnie w Ducati.

DaSt7PIWkAA3dwq

Innym argumentem jest fakt, iż prawdopodobieństwo utrzymania gaży na tak wysokim poziomie graniczy z cudem. Nie tylko w Ducati, lecz chyba żadna ekipa nie jest zainteresowana płacić tyle kasy, bez gwarancji, czy choćby wysokiego prawdopodobieństwa odniesienia sukcesu. W ekipie fabrycznego zespołu Ducati atmosfera nie jest sielankowa i na tą chwilę, pozostanie JL99 na kolejne lata jest mało możliwe.

Poczekamy, zobaczymy. Może Jorge odnajdzie jakieś ukryte moce? Potrafi jeździć i nie raz to udowodnił.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę