tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jest pierwszy zwycięzca w konkursie Poczuj eMOCje z Castrol Power1!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jest pierwszy zwycięzca w konkursie Poczuj eMOCje z Castrol Power1!

Autor: Informacja prasowa 2018.06.22, 15:08 Drukuj

Poznajcie zwycięzcę pierwszego etapu konkursu "Poczuj eMOCje z Castrol Power1". To Mikołaj Sikorski z Olsztyna, który wygrał jedną z dwóch głównych nagród.

Właśnie otrzymał Voucher do odbioru motocykla Mondial HPS 300. Powitajmy Mikołaja z gronie motocyklistów, bo Mondial będzie jego pierwszą maszyną.

Konkurs nadal trwa. Drugi etap zabawy kończy się 8 lipca 2018r. Poczuj emocje z Castrol Power1, poczuj smak wygranej, bo oprócz drugiej sztuki Mondiala HPS 300 czekają  setki innych nagród. Sprawdź szczegóły na www.emocjezcastrol.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę