tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnia szansa na wygranie motocykla Mondial HPS 300 w konkursie Castrol! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ostatnia szansa na wygranie motocykla Mondial HPS 300 w konkursie Castrol!

Autor: Informacja prasowa 2018.07.05, 15:21 Drukuj

Jeśli chciałbyś wygrać pachnący nowością piękny motocykl FB-Mondial HPS 300, to twoja ostatnia szansa! Weź udział w konkursie Castrola, a może dopisze ci szczęście.

Już 8 lipca ostatni z pięknych motocykli FB-Mondial HPS 300 zostanie przyznany autorowi najlepszej odpowiedzi na pytanie "jakie emocje wywołuje w tobie jazda na motocyklu?".

NAS Analytics TAG

Nie ma na co czekać, kolejnej takiej okazji już nie będzie. To ostatnia szansa by wygrać w konkursie "Poczuj emocje z Castrol Power1", w którym na wygranych czeka jeszcze 125 innych nagród. Warto spróbować swoich sił.

Jak wziąć udział w konkursie? Kup jeden ze wskazanych olejów z serii Castrol Power 1 i sprawdź co dalej, na stronie emocjezcastrol.pl. Tam dokonaj zgłoszenia konkursowego. Pośpiesz się, bo czas mija w niedzielę 8 lipca o północy!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę