tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnia szansa na wygranie motocykla Mondial HPS 300 w konkursie Castrol! Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Ostatnia szansa na wygranie motocykla Mondial HPS 300 w konkursie Castrol!

Autor: Informacja prasowa 2018.07.05, 15:21 Drukuj

Jeśli chciałbyś wygrać pachnący nowością piękny motocykl FB-Mondial HPS 300, to twoja ostatnia szansa! Weź udział w konkursie Castrola, a może dopisze ci szczęście.

Już 8 lipca ostatni z pięknych motocykli FB-Mondial HPS 300 zostanie przyznany autorowi najlepszej odpowiedzi na pytanie "jakie emocje wywołuje w tobie jazda na motocyklu?".

Nie ma na co czekać, kolejnej takiej okazji już nie będzie. To ostatnia szansa by wygrać w konkursie "Poczuj emocje z Castrol Power1", w którym na wygranych czeka jeszcze 125 innych nagród. Warto spróbować swoich sił.

Jak wziąć udział w konkursie? Kup jeden ze wskazanych olejów z serii Castrol Power 1 i sprawdź co dalej, na stronie emocjezcastrol.pl. Tam dokonaj zgłoszenia konkursowego. Pośpiesz się, bo czas mija w niedzielę 8 lipca o północy!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
×
2019 05 Junak 711 PopUp
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę