tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 James May i Richard Hammond sprzedaj swoje motocykle
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

James May i Richard Hammond sprzedaj swoje motocykle

Autor: Beavis 2015.04.08, 11:27 2 Drukuj

Prezenterzy brytyjskiego programu Top Gear poprzez dom aukcyjny Bonhams sprzedają kilka bardzo ciekawych motocykli.

Dużo mówiło się ostatnio o brytyjskim Top Gear, gdzie po serii mocno dyskutowanych wydarzeń Jeremy Clarkson został dyscyplinarnie zwolniony. Dopełniający trio prezenterzy, James May i Richard Hammond, postanowili nie kontynuować pracy w programie bez lidera grupy.

NAS Analytics TAG

Losy programu oraz samych prezenterów na chwilę nie są pewne. Wstępnie mówi się o odnowieniu serii z nowym zespołem w przyszłym roku (nie byłby to pierwszy raz kiedy to istniejący od lat ’70 Top Gear wymienia ekipę, pierwsze plotki sugerowały nawet Guy’a Martina i gwiazdę YouTube Chrisa Harrisa). Wiemy za to, że James May i Richard Hammond, w odróżnieniu od Clarksona fani motocykli, wyprzedają się ze swoich jednośladów. Poprzez dom aukcyjny Bonhams May i Hommond sprzedają kilka ciekawych, niekoniecznie drogich motocykli.

James May na aukcję wystawił chociażby motorower Yamahy z 1974 roku, model FS1-E, trialówkę Ossa 250 czy Hondę CB200 z 1975 roku. Wszystkie z ceną wywoławczą w granicach 2000 funtów. Najdroższym motocyklem z kolekcji May’a jest Yamaha SR400 "Grievous Angel" przygotowana przez słynnego tunera Deus Ex Machina. Richard Hammond chciałby pozbyć się Nortona Commando z 2010 roku, Hondy Gold Wing z 1977 i cafe racera Triton.

Raczej ciężko wyobrazić sobie, żeby prezenterem Top Gear brakowało funduszy na życie. Na moje oko obydwaj robią sobie miejsce w garażu na nowe motocykle. Aukcja odbędzie się 26. kwietnia.

Foto: Bonhams

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr