tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin zastpi Clarksona w Top Gear?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin zastpi Clarksona w Top Gear?

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.26, 13:05 14 Drukuj

Na wypadek, gdybyście ostatnie tygodnie, a zwłaszcza dni spędzili na wyspie w Mikronezji, gdzie nie ma Internetu - Jeremy Clarkson wyleciał z Top Gear. Prezenter miał posunąć się do rękoczynu wobec jednego z producentów programu + w ostatnim czasie dostał od BBC kilka żółtych kartek za swoje niepoprawne polityczne zachowanie, które tak wszyscy kochamy. Hammond i May zapowiedzieli, że nie będą kręcić programu bez Clarksona tak więc Top Gear jaki znamy umarł.

Ale teraz przyszedł czas na Breaking News. Otóż, w Wielkiej Brytanii w zakładach bukmacherskich można obstawiać zakłady, kto będzie nowym lub jednym z nowych prowadzących. I nie zgadniecie, jakie nazwisko pojawia się na listach...

NAS Analytics TAG

Guy Martin ma już za sobą kontakt zarówno z wielkim i mniejszym ekranem. I jest, umówmy się, dość barwną i charyzmatyczną postacią za sprawą programów takich jak Speed with Guy Martin, Guy Martin's Spitfire czy The Boat That Guy Built.

Oczywiście informacja ta nie jest w żaden sposób oficjalna, ale daje nam wgląd w to, jak będą wyglądały media w najbliższych dniach. Co ciekawe, oprócz Martina na listach pojawia się też Charlie Boorman oraz... Suzi Perry, prezenterka odpowiedzialna w UK za relacjonowanie wyścigów MotoGP. Ta ostatnia pani jest wyjątkowo miła do oglądania...

Co o tym sądzicie? Czy Guy Martin nadawałby się na głównodowodzącego Top Gear? Kogo z motocyklowego środowiska widzielibyście w tej roli? Dajcie znać!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 13
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr