tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jakie motocykle pojawią się na stoisku Ścigacz.pl? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jakie motocykle pojawią się na stoisku Ścigacz.pl?

Autor: Dawid Stolicki 2014.02.05, 14:12 9 Drukuj

Od 28 lutego do 2 marca 2014 w warszawskiej hali targowej MT Polska przy ulicy Marsa, odbędzie się 6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, na której będziecie mogli również odwiedzić stoisko Ścigacz.pl. W związku z tym wydarzeniem mamy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest 10 podwójnych wejściówek na wspomnianą imprezę.

Co należy zrobić, aby je otrzymać? Otóż wystarczy, że poprawnie wytypujecie trzy wyjątkowe motocykle, które pojawią się na naszym stoisku w trakcie trwania targów oraz podacie nazwiska ich właścicieli. Dla ułatwienia dodamy, że sprzęty należą do osób powszechnie znanych i rozpoznawanych w środowisku motocyklowym (i nie tylko). Wejściówki powędrują do 10 osób, które jako pierwsze prześlą do nas poprawne odpowiedzi na adres konkurs(at)scigacz.pl.

Konkurs trwać będzie do niedzieli, jednak miejcie na uwadze fakt, że kto pierwszy ten lepszy! Życzymy powodzenia!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_podstr"
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Szybki 08/02/2014 15:30

Triumph,Ktm, Junak

Odpowiedz
Autor:Marsjanin 06/02/2014 23:16

Jak zwykle daleko.. ;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę