tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak spakowa si na motocykl - top 12 najbardziej ekstremalnych przypadkw
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jak spakowa si na motocykl - top 12 najbardziej ekstremalnych przypadkw

Autor: M.B./ P.B. 2017.06.21, 12:08 1 Drukuj

Pakowanie się na motocykl na długą wyprawę to sztuka. Rozsądne dobieranie rzeczy, które chcemy wziąć ze sobą, biorąc pod uwagę ograniczenia pojemność i wagę bagażu, wymagają doświadczenia i pewnego wyczucia. Chyba że… wpadniesz na to, by swój motocykl wyposażyć w ekstremalne okufrowanie!

NAS Analytics TAG

Jest wiele firm, które produkują osprzęt wyprawowy do motocykli turystycznych. Profesjonalny montaż, idealne wyważenie, jak najmniejszy wpływ na właściwości jezdne samego motocykla - to cechy charakterystyczne dobrych kufrów, stelaży i toreb dedykowanych do danych modeli motocykli. Są jednak przypadki domorosłych konstruktorów, którzy chcą po swojemu wyposażyć swój motocykl w wyprawowe akcesoria. Oglądasz na własną odpowiedzialność. Za próby naśladowania i wynikające z tego konsekwencje również nie bierzemy odpowiedzialności. Prezentujemy te zdjęcia wyłącznie, jako ciekawostkę. Możecie również przyjąć, że to materiał z cyklu: "jak nie wolno robić".

Nam najbardziej do gustu przypadło Suzuki przystosowane do odbierania przyjaciół z lotniska. BMW przystosowane do dowożenia na zlot pizzy w rozmiarze XXXL też jest dobre, ale nie przebije kufra do przewożenia żony… Wytypujcie swojego ulubieńca!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr