tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jad dalej! Zawodnicy Pit Bike spotkaj si na IV rundzie supermoto
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jad dalej! Zawodnicy Pit Bike spotkaj si na IV rundzie supermoto

Autor: Informacja prasowa 2017.08.16, 09:40 Drukuj

Wielkie ściganie na małych kołach wchodzi w decydujący etap. 20 sierpnia odbędzie się IV już runda Pitbike.pl Otwartych Mistrzostw Pit Bike Supermoto Województwa Kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy na bydgoski tor, to przedostatnie starcie zawodników.

Jeszcze wiele może się zmienić, ale wyścigi wchodzą w decydującą fazę. Po trzech rundach na prowadzeniu w tabeli znajduje się Mateusz Wąsowski (Automobilklub Wielkopolski). Za nim uplasowało się dwóch zawodników MX Otopit Toruń: Filip Janus i Krzysztof Zientara. Na czwartą pozycję spadł Daniel Blin, który nie jechał ostatniej rundy w wyniku nałożenia się terminów z wyścigami w 300 cc. Całe szczęście wychowanek toruńskich pit bike’ów dobrze wykorzystał czas nieobecności na lokalnych torach, zdobywając w międzyczasie Puchar Europy (FIM Europe Stocksport 300 European Cup). - Z dumą patrzymy na sukcesy Daniela, to wielki talent i mam nadzieję, że o tym nie musimy już nikogo przekonywać. Daniel przebojem wszedł w tym sezonie na duże, wyścigowe tory i wysoki poziom trzymał cały sezon, w swojej klasie jest bezkonkurencyjny- zaznacza Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń. - Oby tak dalej!

NAS Analytics TAG

Będzie zacięta walka o podium

Do jazdy przygotowuje się czołówka stawki. Mateusz Wąsowski zapowiada walkę o kolejne podium. -Do każdej rundy, w tym do tej, podchodzę ze spokojem. Moim celem jest "wynieść" kolejne doświadczenie z zawodów. Jest to świetna okazja do dobrego treningu. Muszę się przy tym dobrze bawić. Wiadomo, jak przy każdej rywalizacji, będę chciał wygrać oba wyścigi, przecież o to w tym chodzi. Mam nadzieję, że udział w tej imprezie pomoże mi podkręcić swoje tempo tuż przed finałową rundą Pucharu Polski, która odbędzie się dwa tygodnie później na tym samym obiekcie. To dla mnie absolutny priorytet. Liczę, że będzie to kawał dobrego ścigania i świetne widowisko dla kibiców. A tor w Bydgoszczy to według mnie świetny obiekt na wyścigi, bardzo wymagający. Jest tutaj wszystko, co powinno być - przerzucanie motocykla, ciasne nawroty, szybkie zakręty i spory kawałek prostej startowej, w której można osiągnąć dość wysoką prędkość. Moim ulubionym miejscem jest tutaj zdecydowanie dohamowanie do ostatniego prawego zakrętu. Jest to również dobre miejsce do przetestowania ustawień motocykla- podkreśla zawodnik. O tym, że będą to widowiskowe zawody, przekonuje również Filip Janus. Nastolatek z Torunia zaprezentował się w tym sezonie bardzo dobrze i nie ma mowy o rezygnacji z walki o najwyższy stopień podium w klasyfikacji generalnej.- Liczę na widowiskową walkę z najszybszymi zawodnikami mistrzostw! Lubię jeździć na Kartodromie. Jest to szybki tor z ciekawą nitką. Całe mistrzostwa kujawsko-pomorskiego są bardzo dobrze zorganizowane, wszystko zawsze jest dopięte na ostatni guzik, co jest gwarantem udanej jazy i świetnej zabawy. Rywalizacja toczy się na bardzo wysokim poziomie i mam nadzieję, że będzie tak do końca, czyli do finałowej rundy 20 września w Toruniu. - Mam nadzieję, że za woj. kujawsko - pomorskim pójdą inne województwa i będziemy mieli więcej lokalnych serii wyścigowych!- Dodaje Mateusz.

Dołącz i sprawdź się

Pitbike.pl Otwarte Mistrzostwa Pit Bike Supermoto Województwa Kujawsko-pomorskiego to zawody, które pozwalają ścigać się zawodowcom i świetnie bawić początkującym riderom. To idealny początek przygody ze ściganiem. MX Otopit Toruń zaprasza na IV rundę również świeżych zawodników, którzy chcą poznać bydgoski Kartodrom oraz pojeździć w klasie pit bike. To idealny pomysł na sprawdzenie swoich umiejętności i pierwszy krok do przygotowania się na kolejny wyścigowy sezon. Dodatkowo, pomiędzy treningami i wyścigami, odbywają się jazdy pokazowe dzieci i młodzieży, które ze względu na wiek (poniżej 12 lat) nie mogą jeszcze brać udziału w zawodach, lecz niebawem mogą stanowić o siłę tej dyscypliny. Młodych zapaleńców również zapraszamy do zgłoszeń na jazdy w Bydgoszczy.

Zawody odbędą się w niedzielę 20 sierpnia na Kartodromie w Bydgoszczy, przy ulicy Fordońskiej 116. Dla publiczności wstęp wolny. Start zawodów godz. 11:00. Formularz zgłoszeniowy do pobrania w linku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr