tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Italian Tur, czyli Moto Guzzi California i Eldorado na Jurze [TEST VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Italian Tur, czyli Moto Guzzi California i Eldorado na Jurze [TEST VIDEO]

Autor: Raff 2019.08.13, 10:32 Drukuj

Dwa piękne cruisery Moto Guzzi, bajeczne krajobrazy Jury i nieograniczone poczucie wolności - czy można wyobrazić sobie piękniejszy scenariusz na niespieszny motocyklowy weekend?

Zabraliśmy dwa motocykle Moto Guzzi - Californię i Eldorado na wspaniałe drogi Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Nasz Italian T(o)ur miał sprawdzić który z motocykli lepiej wpisuje się w taką leniwą formę podróżowania i jak w ogóle przemierza się świat na włoskim cruiserze.

NAS Analytics TAG

Dwa dni spędzone w siodłach naszych sprzętów okazały się fantastyczną przygodą. Nie tylko dogłębnie sprawdziliśmy nasze sprzęty, ale także poznaliśmy najpiękniejsze zakątki Jury i spróbowaliśmy tamtejszego specjału - pstrąga złotopotockiego nad stawem Amerykan w Złotym Potoku oraz, jak przystało na Italian T(o)ur, raczyliśmy się pysznym espresso i znakomitymi lodami.

W komentarzach pod filmem pytacie nas o lokalizacje. Wcale się temu nie dziwimy - kto nie chciałby wybrać się w takie piękne miejsca? Oto one.

1. Olsztyn k. Częstochowy
2. Droga Pieskowa Skała - Ojców
3. Staw Amerykan - Złoty Potok
4. Droga Olkusz - Zawiercie
5. Droga Niegowa - Gorzków.

Serdecznie dziękujemy Przystankowi Olsztyn z Olsztyna k. Częstochowy za gościnę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr