tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ispido Pulse - niebieski grafic - ocena, opinie i krótki test kasku NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ispido Pulse - niebieski grafic - ocena, opinie i krótki test kasku

Autor: M.B. 2017.01.17, 15:51 3 Drukuj

Kask Ispido Pulse posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE i spełnia wszystkie normy dopuszczające go do sprzedaży i użytkowania na terenie całej Europy.

Skorupa kasku Ispido Pulse wykonana jest z termoplastycznego tworzywa ABS. We wnętrzu kasku znajduje się wypinana, wygodna wyściółka, którą można prać. Skorupa wentylowana jest dwoma wlotami z przodu kasku - czołowy i szczękowy, oraz posiada z tyłu podwójny wylot powietrza. Przezroczysty wizjer główny wyposażony jest w precyzyjny mechanizm zamykania.

System zapięcia kasku to wygodna sprzączka z mikroregulacją, wyposażona w szybki mechanizm zwalniający, co ułatwia użytkowanie kasku.

Promocyjna cena tego kasku wynosi 139 zł. Za tę cenę otrzymujemy bardzo przyzwoicie wykonany kask, który możemy wykorzystać do jazdy motocyklami mniejszych pojemności, skuterami, czy też może służyć jako kask dla pasażera.

Kask występuje w 6 rozmiarach: XS, S, M, L, XL, XXL Na zdjęciach kask w malowaniu grafic niebieski.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę