tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ispido Pulse - niebieski grafic - ocena, opinie i krótki test kasku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ispido Pulse - niebieski grafic - ocena, opinie i krótki test kasku

Autor: M.B. 2017.01.17, 15:51 3 Drukuj

Kask Ispido Pulse posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE i spełnia wszystkie normy dopuszczające go do sprzedaży i użytkowania na terenie całej Europy.

NAS Analytics TAG

Skorupa kasku Ispido Pulse wykonana jest z termoplastycznego tworzywa ABS. We wnętrzu kasku znajduje się wypinana, wygodna wyściółka, którą można prać. Skorupa wentylowana jest dwoma wlotami z przodu kasku - czołowy i szczękowy, oraz posiada z tyłu podwójny wylot powietrza. Przezroczysty wizjer główny wyposażony jest w precyzyjny mechanizm zamykania.

System zapięcia kasku to wygodna sprzączka z mikroregulacją, wyposażona w szybki mechanizm zwalniający, co ułatwia użytkowanie kasku.

Promocyjna cena tego kasku wynosi 139 zł. Za tę cenę otrzymujemy bardzo przyzwoicie wykonany kask, który możemy wykorzystać do jazdy motocyklami mniejszych pojemności, skuterami, czy też może służyć jako kask dla pasażera.

Kask występuje w 6 rozmiarach: XS, S, M, L, XL, XXL Na zdjęciach kask w malowaniu grafic niebieski.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę