tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ispido Pulse - niebieski grafic - ocena, opinie i krtki test kasku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ispido Pulse - niebieski grafic - ocena, opinie i krtki test kasku

Autor: M.B. 2017.01.17, 15:51 3 Drukuj

Kask Ispido Pulse posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE i spełnia wszystkie normy dopuszczające go do sprzedaży i użytkowania na terenie całej Europy.

NAS Analytics TAG

Skorupa kasku Ispido Pulse wykonana jest z termoplastycznego tworzywa ABS. We wnętrzu kasku znajduje się wypinana, wygodna wyściółka, którą można prać. Skorupa wentylowana jest dwoma wlotami z przodu kasku - czołowy i szczękowy, oraz posiada z tyłu podwójny wylot powietrza. Przezroczysty wizjer główny wyposażony jest w precyzyjny mechanizm zamykania.

System zapięcia kasku to wygodna sprzączka z mikroregulacją, wyposażona w szybki mechanizm zwalniający, co ułatwia użytkowanie kasku.

Promocyjna cena tego kasku wynosi 139 zł. Za tę cenę otrzymujemy bardzo przyzwoicie wykonany kask, który możemy wykorzystać do jazdy motocyklami mniejszych pojemności, skuterami, czy też może służyć jako kask dla pasażera.

Kask występuje w 6 rozmiarach: XS, S, M, L, XL, XXL Na zdjęciach kask w malowaniu grafic niebieski.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr