tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Iskry na linii Energica - Ducati. "MotoE powinno bymultibrandowe"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Iskry na linii Energica - Ducati. "MotoE powinno bymultibrandowe"

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.11.01, 18:48 Drukuj

Prezes marki Energica, Livia Cevolini, zasugerowała, że MotoE powinno dopuszczać start na motocyklach różnych producentów. Dotychczas MotoE było wyścigami jednego producenta i na dodatek tym producentem była właśnie Energica. Teraz ma się to zmienić.

Niedawno pojawiły się informacje o zmianach w MotoE - przyszły sezon będzie ostatnim dla marki Energica, a od roku 2023 zawodnicy będą startować na motocyklach Ducati. Cytowana przez Visordown Livia Cevolini twierdzi, że formuła MotoE powinna być otwarta dla różnych producentów, by ci mieli szanse na rozwój swoich produktów. Dodatkowo wbiła szpilkę w Ducati twierdząc, że motocykle powinny być bezawaryjne i zapewniać takie same osiągi.

NAS Analytics TAG

Cevolini dodała, że Energica oczywiście nie obawia się zagrożenia ze strony Ducati w kwestii produkcji i sprzedaży motocykli elektrycznych, ponieważ "Energica będzie zawsze o jeden krok do przodu." Jednocześnie przyznała, że MotoE stanowiło dla marki duże obciążenie. Ducati o koszty martwić się nie musi, ponieważ ma wsparcie grupy Volkswagen nie tylko pod kątem finansowym, ale również technologicznym i inżynieryjnym. Wcześniej swoje pięć eurocentów do dyskusji dorzucił Claudio Domenicali mówiąc w wywiadzie dla Cycle World, że dzięki zaangażowaniu Ducati MotoE stanie się bardziej poważane.

Dalej robi się jeszcze ciekawiej, ponieważ prezes marki Energica twierdzi, że Ducati zakupiło kilka motocykli elektrycznych włoskiego producenta, by móc bliżej przyjrzeć się stosowanej przez markę technologii. Wygląda więc na to, że wbrew temu co sądzi się o motocyklach elektrycznych, temat ten zapowiada się bardzo ciekawie, przynajmniej we Włoszech.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr