tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 International Youth Weekend w Holandii z udziaem Polakw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

International Youth Weekend w Holandii z udziaem Polakw

Autor: Informacja prasowa 2013.07.18, 10:15 Drukuj

W miniony weekend w miejscowości Boekel w Holandii odbył się International Youth Weekend. Są to coroczne zawody skierowane dla młodzieży z całej Europy. W tym roku, w dwudniowych zawodach udział wzięli również zawodnicy z Polski, czyli Olaf Włodarczak i Bartosz Popielnicki jadący w klasie MX 50, Damian Zdunek w MX65 oraz Szymon Staszkiewicz i Alan Mendelewski w MX 125.

Zawody na ciężkim piaskowym torze rozgrywane były przez dwa dni, a każdy wyścig liczył się do ogólnej klasyfikacji. Bardzo dobrze w swojej klasie poradził sobie Szymon Staszkiewicz zajmując ostatecznie 5 pozycję, ustępując jedynie miejsca najlepszym zawodnikom z Holandii. Dobrze pojechali również 7-letni Olaf Włodarczak i Damian Zdunek. Olaf po uzyskaniu 6 miejsca w czasówce, w wyścigu nie zdołał jednak dynamicznie wystartować i musiał gonić rywali z końca stawki. Po drodze zaliczył również kilka upadków i ostatecznie uplasował się na 8 miejscu.

NAS Analytics TAG

Damian Zdunek może zaliczyć zawody w Boekel do udanych. Mimo słabych startów w okolicy 20 miejsca, potrafił przebić się nawet do 10 pozycji. Były to jego najlepsze wyścigi jak do tej pory, za co należą mu się duże brawa. Drugiego dnia Damian zaliczył już kilka upadków w tym raz na starcie i ostatecznie zajął 14 miejsce.

Alan Mendelewski niestety nie ukończył dwóch wyścigów. Na 20 pozycji zawody ukończył 8-letni Bartosz Popielnicki. Bartek pojechał bardzo ostrożnie, prawdopodobnie ze względu na kontuzje, której doznał na tym torze rok temu. Najważniejsze jednak, że ukończył wszystkie wyścigi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr