tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ice Speedway po zamarzniętym jeziorze w 4K! Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Ice Speedway po zamarzniętym jeziorze w 4K!

Autor: Alonzo 2016.05.18, 08:37 Drukuj

Red Bull przygotował niesamowite wideo.

Ice Speedway to nic nowego dla fanów sportów motorowych w Polsce. Duża impreza odbywała się chociażby w Sanoku. Jednak takiego wydania tego szalonego sportu jeszcze nie widzieliśmy. Mistrz Świata Daniil Ivanov zabiera ekipę Red Bull na zamarznięte jezioro Bajkał. Całość nakręcona w jakości 4K:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę